[ATR] Nowości agro-tech junoszyn

Samojezdna maszyna Tuchel Trac Mini 2

Data publikacji:

Ciekawą chociaż niewielką maszyną prezentowaną w Bednarach przez firmę Agro-Tech Junoszyn miał być Trac Mini 2. To kompaktowych wymiarów pojazd (830x1680x1260 mm - długość/szerokość/wysokość) przeznaczony do wielu prac w gospodarstwie, firma Tuchel daje bowiem możliwość indywidualnej konfiguracji maszyny.

Zobacz także: Targi Kielce - Co z Agrotech-em?

Wystarczy wybrać jedną z dwóch wersji Mini 2 M lub Mini 2 H. Pojazd w zależności od wersji napędzany jest silnikiem o mocy 6,6 lub 9 KM. Trac Mini 2 jest trójkołowcem, z hydrostatycznym napędem na przednie koła. Tylna oś skrętna daje mu promień skrętu 4,9 m. Prędkość poruszania się do przodu wynosi 6,3 km/h, a do tyłu 5,5 km/h.

Układ kierowniczy jest prosty w obsłudze, a sterownie maszyną intuicyjne. Kierownica została zintegrowana z pokrętłem sterującym, ergonomicznie ukształtowany pedał sterowania służy do obsługi napędu jezdnego. Pojazd Track Mini 2 wyposażony jest też w szybkozłącze, które zapewnia bez narzędziowy i przyjazny dla użytkownika montaż i demontaż wielu rodzajów osprzętu.

Zmiana osprzętu wykonywana jest z poziomu fotela operatora. W kwestii osprzętu do wyboru w zależności od modelu jest: zgarniacz do gnojowicy 105 cm w kształcie litery V, zgarniacz do gnojowicy z hydraulicznie obracaną szczotką boczną ø 600 mm, rozrzutnik o pojemności 48 l do lekkiego materiału ściółkowego, obracany w prawo lub w lewo podgarniacz do TMRu/pług śnieżny o szerokości roboczej 135 cm, prawostronna szczotka promieniowa 105 cm, szczotka promieniowa z płytką prowadzącą oraz szczotka do chwastów ø 750 mm, regulowana mechanicznie.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.