[ATR] Opinie użytkowników POLnetsilosysuszarnie

POLnet - otwarci na potrzeby klienta

Data publikacji:

Kluczowy wpływ na wybór producenta oferującego kompleksową realizację inwestycji w obiekty suszarniczo-magazynowe ma wieloletnie doświadczenie, jakość, niezawodny serwis oraz dopasowanie do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Jedną z firm wykonującą takie usługi jest rodzinna firma POLnet, działająca na rynku od ponad 30 lat. O procesie realizacji i współpracy z polskim producentem opowiada użytkownik ich rozwiązań Adam Zielsdorf.

Zobacz także: Samojezdna maszyna Tuchel Trac Mini 2

Wykonany przez firmę POLnet obiekt, zlokalizowany w okolicach Czarnkowa, składa się z 6 silosów lejowych farmerskich FSLP 550-9 o pojemności ok. 177 t każdy, czyszczalni, przenośnika łańcuchowego i podnośnika kubełkowego.

– Zostało zrobione wszystko zgodnie z tym, co było założone. Jak na razie wszystko działa dobrze. Tzw. drobne ulepszenia, które chciałem dodać w trakcie czy na końcu, zostały przeprowadzone czy dopracowane. Oczywiście, jeśli była jakaś rzecz, która miała kosztować kilka tysięcy, to dopłaciłem, choć to nie było planowane. Wcześniej widziałem ich realizacje i stwierdziłem, że wygląda to dosyć solidnie. Jeżeli ktoś szuka firmy i tylko sugeruje się ceną, nie postępuje właściwie. To, co zobaczyłem u rolników korzystających z urządzeń także innych firm, pomogło mi podjąć właściwą decyzję. Uważam, że taka inwestycja nie jest na 10 lat, ani na 15 lat – mówi Adam Zielsdorf.

Uwzględnione ograniczenia

Producent zajmujący się realizacją inwestycji oprócz wymagań i założeń klienta musi dodatkowo dostosować projekt do dostępnej powierzchni czy istniejącej już infrastruktury. Wykonany obiekt można w przyszłości jeszcze rozbudowywać.

– Nie planuję na razie więcej takich inwestycji. Może kiedyś jakąś rozbudowę tego obiektu. Na chwilę obecną to jest zamknięty temat, jeżeli chodzi o wielkości, ale co będzie w przyszłości, to nikt nie wie. Technicznie czy lokalizacyjnie, gdyby była kiedyś potrzeba, to jest na to miejsce i są możliwości – wyjaśnia Adam Zielsdorf.

Godni polecenia

Dokładność wykonania, najwyższa jakość i wysoka wytrzymałość przekłada się na dobrą opinię o firmie i ich produktach.

– Na pewno firma POLnet jest do polecenia, bo to jest też ważne. A ja jestem klientem bardzo wymagającym. Na takie rzeczy zwracałem uwagę. Trzeba wiedzieć, czego się chce – podsumowuje Adam Zielsdorf.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.