Aktualności

Atrakcyjne warunki maszyn Cynkomet z Santander Leasing

Data publikacji:

Każdy z klientów zainteresowanych zakupem przyczep rolniczych czy rozrzutników marki Cynkomet może skorzystać z ciekawych programów finansowania fabrycznego oferowanego przez Santander Leasing.

    Atrakcyjne warunki maszyn Cynkomet z Santander Leasing

Bardzo się cieszymy, że rozpoczynamy współpracę z tak renomowaną marką na polskim rynku. Jest to element konsekwentnie realizowanej przez nas strategii, opartej m.in. na ciągłym uzupełnianiu i poszerzaniu oferty skierowanej dla segmentu agro, tworzonej w oparciu o bogaty program finansowań fabrycznych - podkreśla Mariusz Artych, dyrektor rynku maszyn i urządzeń w Santander Leasing. – Uruchomiona współpraca jest o tyle istotna, że w ramach niej startujemy z dedykowanymi czterema ofertami finansowania, w tym trzema z gwarancją pożyczek 0%, co w sytuacji ciągłych zmian stóp procentowych daje rolnikom możliwość skorzystania z bezpiecznej pod względem finansowym oferty – dodaje.

Uruchomiony wraz z Santander Leasing program finansowania to kolejny etap rozwoju marki Cynkomet. Producent z Podlasia działa w oparciu o dwa zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad 320 osób. Z kolei sieć sprzedaży Cynkometu to kilkadziesiąt autoryzowanych punktów dilerskich rozlokowanych na terenie całego kraju. – Wspierając polskie rolnictwo, zależy nam na tym, aby produkować jak najlepsze maszyny oraz ułatwić ich dostępność. Opracowane wspólnie oferty finansowania są wygodnym rozwiązaniem, które pozwoli znacznie szybciej i na atrakcyjnych warunkach cenowych zakupić maszyny z całej naszej linii produktowej. Chcemy być jeszcze bliżej naszych klientów i jeszcze lepiej spełniać ich rosnące wymagania. Jestem przekonany, że z takim partnerem jak Santander Leasing osiągniemy ten cel – mówi Piotr Horba, dyrektor finansowy w firmie Cynkomet.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.