[ATR] Aktualności Amazoneagritechnica

Agritechnica 2023. Amazone CurveControl

Data publikacji:
Amazone CurveControl do rozsiewaczy odśrodkowych

System CurveControl umożliwia regulację obrazu rozsiewu rozsiewacza odśrodkowego podczas pokonywania zakrętów. Efekt znacznego wzrostu prędkości na zewnętrznym promieniu i równomiernego spadku na wewnętrznej stronie łuku podczas pokonywania zakrętów jest szczególnie zauważalny w przypadku szerokich urządzeń roboczych.

W rozsiewaczach odśrodkowych zasięg rozsiewania jest nawet dwukrotnie większy od szerokości urządzenia roboczego, a punkt aplikacji znajduje się znacznie za urządzeniem rozsiewającym, zależnie od rodzaju nawozu i szerokości roboczej. W przypadku rozsiewacza, oprócz regulacji ilości w obrębie krzywej, konieczne jest więc szczególne uwzględnienie zmiany sposobu rozsiewania. Wszystko to wymaga precyzyjnej wiedzy na temat interakcji urządzenia rozsiewającego z różnymi nawozami i odpowiednio złożonego algorytmu sterującego.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.