[ATR] Technika prasy rolującejar-met

Stałokomorowa prasa Jar-Met Z329

Data publikacji:
Stałokomorowa prasa Jar-Met Z329

Prasę stałokomorową w swoim asortymencie produktowym ma również polska firma Jar-Met z Węgrowa. Prasa Z329 to prosta konstrukcja o niewielkim zapotrzebowaniu na moc na wałku WOM wynoszącym 40 KM. 

Przeznaczona jest głównie dla niewielkich gospodarstw oraz użytkowników niepotrzebujących szczególnie rozbudowanych i dodatkowych funkcji, gdzie sprawdzi się podczas zbioru słomy, siana oraz zielonki na sianokiszonkę.

Model ten wyposażony jest w hydraulicznie regulowany podbieracz o szerokości roboczej 1,7 m oraz stałą łańcuchową komorę prasowania, która umożliwia produkcję beli o wymiarach 120x120 cm. Do tego dostępne są dwa rodzaje wiązania za pomocą siatki lub podwójnie sznurkiem.

W standardowym wyposażeniu maszyny znajdują się ponadto: wyrzutnik bel, zaczep regulowany w dwóch punktach, wałek WOM ze sprzęgłem, centralny układ smarowania najważniejszych elementów oraz sygnalizacja dźwiękowo-świetlna informująca o wykonaniu beli. W tej klasie sprzętowej i cenowej całkiem niezłe możliwości.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.