Nowości

Agro-Stal nowy gracz na rynku

Data publikacji:

Firma Agro-Stal z siedzibą w Kraszewicach w województwie łódzkim, od niedawna prowadzi działalność w zakresie produkcji sprzętu rolniczego do uprawy roli. W ofercie tego nowego producenta znajdują się brony talerzowe, agregaty podorywkowe, agregaty uprawowo-siewne oraz wały posiewne.

    Agro-Stal nowy gracz na rynku

Brona talerzowa uprawowo - ścierniskowa dostępna jest w szerokości roboczej od 2,5 do 4 m. Przy masie własnej w zależności od modelu od 1150 do 1900 kg, wymaga do agregacji ciągnika o mocy od 60-90 KM do 100-130 KM. Elementy robocze brony stanowią dwa rzędy talerzy o średnicy 560 mm w ilości od 20 do 32 sztuk. Brona wyposażona jest również w wał rurowy oraz ekrany boczne. W ofercie firmy Agro-Stal jest dodatkowo także wersja brony talerzowej z hydropackiem pod siewnik.

Agregat podorywkowy Gruber reprezentują trzy modele o szerokości roboczej 2,2; 2,6 oraz 3 m. Masa własna maszyny wynosi 860/940/1020 kg i wymaga ona agregacji ciągnika o mocy od 80 do 140 KM. Układ roboczy agregatu zawiera dwa rzędy zębów z 5, 6 lub 7 elementami oraz rząd talerzy o średnicy 460 mm. Wyposażenie agregatu zawiera także wał rurowy oraz zabezpieczenie ślimakowe.

Agregat uprawowo-siewny oferowany jest w 3 modelach o szerokości roboczej 2,5/2,7/3 m. Masa własna maszyny w zależności od wersji wynosi w tym przypadku 740/800/860 kg, agregaty do sprzęgania wymagają ciągnika o mocy od 70 do 110 KM. Złożony układ roboczy zawiera dwa rzędy zębów, 18, 20 lub 22 talerze, przedni wał strunowy oraz tylny wał rurowy. Na dwóch siłownikach hydraulicznych zamontowany został hydropack.

Wał posiewny o szerokości roboczej od 3 do 6,2 m, złożony jest z trzech sekcji. Jego masa własna wynosi od 1040 do 2400 kg, a zapotrzebowanie na moc ciągnika zostało określone przez producenta na 60-120 KM. Wał posiewny w zależności od wybranej wersji posiada od 61 do 123 pierścieni. Na czas transportu wał ma zamontowane specjalne zabezpieczenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.