[ATR] Aktualności Wanicki Serwis

Wanicki Serwis wprowadza na rynek nową markę Feldwind

Data publikacji:
Robert Kyć, dyrektor handlowy Wanicki Serwis.

Firma Wanicki Serwis - diler „jutra” marki John Deere wprowadza na rynek nową markę. Pierwsze maszyny sygnowane znakiem Feldwind zostały zaprezentowane podczas targów Agrotech w Kielcach. Wanicki Serwis ma licencję na sprzedaż marki Feldwind w Polsce.

Wszystkie większe koncerny ciągnikowe stosują politykę, żeby pod jednym brandem zmieścić jak najwięcej grup maszyn i kupują firmy produkujące maszyny uprawowe czy zielonkowe. Wszystko po to, aby mieć jak najszersze portfolio i móc kompleksowo obsłużyć klienta. Powoduje to coraz częściej kolizje z innymi markami znajdującymi się w ofercie dilerów.

Jeśli chodzi o Wanicki Serwis, to ze względu na rozszerzenie obszaru działania zakończyliśmy współpracę z marką Pöttinger - po sezonie, w którym sprzedaliśmy 250 maszyn z tym znakiem, którą w zakresie maszyn zielonkowych zastąpił słoweński SIP - mówi Robert Kyć, dyrektor handlowy Wanicki Serwis.

– A że nasza firma jest już na tyle rozpoznawalna w branży agro, więc idąc za pomysłem właściciela firmy, postanowiliśmy też wprowadzić własną markę. Pierwszy raz zaprezentowaliśmy ją podczas targów Agrotech, także dlatego, aby zainteresować rolników znudzonych okresem pandemii. Dosyć długo szukaliśmy producenta, ale zdecydowaliśmy postawić na firmę Agro-Masz, która dysponuje odpowiednim zapleczem, aby nawiązać taką współpracę. Jesteśmy pod dużym wrażeniem możliwości fabryki w Przedborzu, tego jakie zostały tam poczynione nakłady finansowe, m.in. w park maszynowy z najwyższej półki. Efektem jest ogromny potencjał, który znajduje odzwierciedlenie w tym, że firma Agro-Masz produkuje maszyny dla różnych marek i że ma możliwość tworzyć sprzęt najwyższej jakości

– przekonuje Robert Kyć.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.