[ATR] Technika Riela Polska

Riela Polska inwestuje z największym rozmachem

Data publikacji:
Riela Polska inwestuje z największym rozmachem

Firma Riela Polska wybudowała i uruchomiła na terenie Rosji magazyn mieszczący aż 558 tys. t ziarna. Łączna pojemność silosów na rzepak, słonecznik i soję wynosi 635 tys. m³. W tym 35 tys. m³ przypada na silosy lejowe do przyjęcia ziarna.

Obiekt ten wzbogacił bazę magazynową jednego z czołowych rosyjskich producentów śruty sojowej. Obiekt wyposażony jest w suszarnię o wydajności 3000 t/dobę dla ziarna soi. Dobowo może też obsłużyć 1400 t słonecznika lub 5000 t pszenicy. Imponujący kompleks uzupełniają: czyszczalnie, aż 1,5 km podnośników kubełkowych, ponad 10 km redlerów o wydajności od 120 do 350 t/h i wyposażenie magazynów płaskich o pojemności 40 tys. m³.

Cały projekt powstał w firmie Riela i został uzgodniony z klientem oraz miejscowymi projektantami, jak i z poddostawcami, tak aby umożliwić sprawną realizację i budowę. Dostawy rozpoczęły się w czerwcu 2021 r. a pierwsze ziarno przyjęto już w listopadzie ub. roku. Realizacja takiej inwestycji to wyzwanie nie lada - na plac budowy trzeba było dowieźć ponad 3000 t konstrukcji stalowych, a poza tym również kompletne sterowanie wraz z okablowaniem.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.