Technika

Nowi na rynku osprzętu do ładowaczy czołowych

Data publikacji:

W kategorii osprzętu do ładowaczy czołowych oraz rolniczych ładowarek wybór różnych możliwości oraz opcji jest ogromny. Najważniejsze jest jednak to, aby osprzęt był zawsze funkcjonalny, trwały, a jego wymiana nie sprawiała problemów. Tegoroczne targi Agro Show w podpoznańskich Bednarach był doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm z branży, zarówno wieloletnich graczy na rynku jak również tych, które dopiero wypracowują sobie pozycję.

Agri-Steel

Firma Agri-Steel to stosunkowo nowa polska firma z siedzibą w Siedlcach zajmująca się produkcją maszyn i urządzeń rolniczych, osprzętu do ładowarek teleskopowych, ładowaczy czołowych jak i maszyn komunalnych. Konkurencja na rynku maszyn rolniczych jest wysoka, więc Agri-Steel największy nacisk kładzie na wysoką jakość, przyciągający design oraz atrakcyjną cenę. Wszystkie maszyny Agri-Steel posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i jakości, producent zapewnia także transport i serwis pogwarancyjny.

Wśród oferty Agri-Steel można znaleźć różnego rodzaju łyżki, w tym: uniwersalną łyżkę do ładowacza czołowego, łyżkę objętościową, ażurową, big-bag, dostępne są także chwytaki do bel, chwytak wielofunkcyjny, widły, widły ładunkowe do obornika, krokodyl oraz łyżko-krokodyl.

Produkty firmy Agri-Steel są dostępne w sieci punków sprzedaży na terenie Polski, a także w Niemczech, Rumunii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Sprzedaż odbywa się głównie poprzez dystrybutorów. Daje to większe uporządkowanie produkcji, a klientom ułatwia dostęp do maszyn. Firma planuje na przyszłość rozwój asortymentu o bardziej złożone produkty takie jak np. rozrzutniki do obornika.

Prestigo

Firma Prestigo z Rakoniewic działa na rynku od 4 lat, a jej profil działalności obejmuje zaopatrzenie krajowych dilerów maszyn rolniczych oraz szeroko rozwiniętej sieci handlowej w kilkunastu krajach europejskich. Wśród asortymentu Prestigo znajduje się między innymi osprzęt do ładowarek i ładowaczy czołowych. 

Oferowane przez Prestigo osprzęty robocze przeznaczone są do dużych ładowaczy czołowych TUR Euro. Dostępne są między innymi wzmocnione poprzecznie lub wzdłużnie łyżki, łyżko-krokodyle, krokodyle z dodatkowymi zębami bocznymi, łyżki do ładowarek o podwyższonej konstrukcji, chwytaki do bel jedno lub dwusiłownikowe, widły do palet z regulowanym rozstawem ramion, a także pługi do odśnieżania sztywne lub sprężynowe ze sterowaniem mechanicznym/hydraulicznym. Wersje dla ładowarek firma Prestigo wykonuje głównie na indywidualne zamówienie klienta. 

Arkmet

Firma Arkmet działa na rynku maszyn rolniczych od 5 lat. Produkuje m.in. osprzęt roboczy do ładowaczy czołowych, miniładowarek i ładowarek teleskopowych. Przy wysokich kosztach pracownika osprzęt roboczy jest doskonałą alternatywą przy prowadzeniu prac rolniczych i nie tylko, gdyż rozwiązania Arkmetu pozwalają także na wykonywanie niektórych zadań budowlanych.
Osprzęt do ładowaczy firmy Arkmet to bardzo szeroki asortyment. Można go podzielić na kilka podstawowych kategorii. Jedną z głównych grup są tutaj łyżki (szufle) o szerokim zakresie zastosowania.

Znajdziemy więc łyżki uniwersalne, ażurowe do kamieni, wersje z dociskiem, łyżko-krokodyl do wysokiego rozładunku oraz modele budowlane „4 w 1”. Do prac z obornikiem przewidziano widły ze spychaczem, widło-krokodyle oraz spychacze w wersjach Mini lub Multi, z hydraulicznie regulowanymi w zakresie 30° bokami, spych montowany na łyżkę i inne.

Do obsługi balotów i produkcji pasz stworzono chwytak, owijarkę, wycinak kiszonki, przecinak bel, a także specjalny transporter. Jest też sprzęt do pracy w magazynach np. widły paletowe, obrotnice do palet, platformy narzędziowe, urządzenia do prac leśnych takie jak chwytak do drewna, łuparki do drewna oraz do prac budowlanych np. ramiona kopiące.

Ofertę Arkmetu uzupełniają adaptery montażowe oraz redukcje na wózki widłowe. Cały osprzęt dostępny jest w różnych rozmiarach i konfiguracjach, co pozwala na indywidualne dostosowanie rozwiązań do posiadanej maszyny będącej docelowym nośnikiem narzędzia.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.