Nowości Maszyny zielonkowe

Nowe kosiarki czołowe MF DM FQ

Data publikacji:

Firma Massey Ferguson planowała na targach w Bednarach przedstawić m.in. swoje nowe kosiarki czołowe serii MF DM FQ. Są to 2 modele o szerokości roboczej 3,12 m z sześcioma dyskami oraz o szerokości roboczej 3,62 m z siedmioma dyskami.

Zobacz także:

Być jak dobry krawiec

Oferowane dyski o średnicy 62 cm są najszersze na rynku, mają zamontowane po dwa noże i osiągają bardzo wysokie prędkości obwodowe, co skutkuje uzyskaniem najczystszego cięcia zbieranego materiału. Nowością w kosiarkach MF DM FQ jest także zastosowana nowa listwa tnąca. Prezentowane kosiarki mogą być również wyposażone w kondycjoner palcowy lub walcowy, przez co każdy użytkownik może wybrać dla siebie rozwiązanie, które najbardziej odpowiada dla jego profilowi upraw.

Na wyróżnienie zasługuje też innowacyjny, wahadłowy system zawieszenia konstrukcji kosiarki. Obejmuje on sprawdzone zawieszenie TurboLift, przez co „ciągnie” maszynę przez materiał i zapewnia optymalne kopiowanie terenu. Agregacja kosiarki i ciągnika realizowana jest bezpośrednio na przedni TUZ bez trójkąta montażowego. Nowy system zawieszenia składa się z drążków, które łączą listwę z przednią częścią ramy. Zastosowane przez MF rozwiązania pozwoliły jednocześnie uzyskać większą stabilność maszyny podczas pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.