Nowości

Ładowarka Claas Torion 738 T Sinus

Data publikacji:

W Bednarach firma Claas miała zaprezentować nową ładowarkę - model Torion 738 T Sinus, który należy do kategorii kompaktowych ładowarek z ramieniem teleskopowym. Jednostką napędową tej ładowarki jest wytrzymały 4-cylindrowy silnik Yanmar o mocy 73 KM.

    ładowarka class torion 738 T sinus

Zobacz także: Nowe kosiarki czołowe MF DM FQ

Silnik ten spełnia normę emisji spalin Stage V. Przenoszenie napędu umożliwia zastosowana przekładnia hydrostatyczna z dwoma zakresami prędkości. Prędkość maksymalna ładowarki wynosi 40 km/h. Ładowarki Sinus mają bardzo duże możliwości podczas manewrowania w niewielkich przestrzeniach. Niewielki promień skrętu zawdzięczają przegubowemu podwoziu oraz skrętnej tylnej osi. Zastosowane dwa drążki kierujące, łączą przód pojazdu z tylnymi zębami osi. W momencie, gdy operator skręca ładowarką, oś tylna również skręca synchronicznie. Układ hydrauliczny wyposażono w pompę o wydajności 93 l/min, a maksymalne ciśnienie w układzie roboczym wynosi 230 barów.

Wysokość załadunku wynosi maksymalnie 4,5 m, zasięg 2,9 m. Ładowarka wyposażona jest standardowo w łyżkę o pojemności 0,9 m³. Nowa ładowarka firmy Claas oferuje również doskonałą widoczność podczas pracy i jest bezpieczna w użytkowaniu. W kabinie operatora na monitorze umieszczony został zintegrowany diagram przeciążeniowy. Opcjonalnie dostępny jest także system Smart Loading.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.