Aktualności

Książka kucharska na 70-lecie firmy Kramp

Data publikacji:

W ramach obchodów 70-lecia obecności na rynku firma Kramp wydała unikalną… książkę kucharską. Publikacja pod tytułem ,,Food From The Farm” zawiera 50 przepisów kulinarnych z 17 krajów, w tym regionalne przysmaki, rodzinne „wynalazki” i dania inspirowane innymi kontynentami.

Warto dodać, że w tej jakże szerokiej gamie przepisów kulinarnych znalazły się również tradycyjne polskie potrawy, przekazywane z pokolenia na pokolenie w rodzinach rolników. W nowej książce można znaleźć m.in.: przepis na ser koryciński, filety z sandacza oraz keks z żurawiną i pistacjami.

– To nie jest książka kucharska w tradycyjnym sensie. To zbiór potraw, które opowiadają o tym, że jedzenie jest potężną siłą jednoczącą ludzi oraz sposobem na okazywanie innym miłości. Nie mogliśmy uwzględnić wszystkich szczegółów zasłyszanych od pomysłodawców przepisów, ale wielokrotnie podkreślano fakt, że pandemia przeszkodziła we wspólnych rytuałach przygotowywania i spożywania żywności uprawianej w rodzinnych gospodarstwach rolnych

– skomentował wydanie publikacji Eddie Perdok, dyrektor zarządzający firmy Kramp.

Firma Kramp zatrudnia ponad 3500 pracowników w 24 krajach europejskich. W 2020 r. obroty tej firmy wyniosły ponad 950 mln euro, a na rok 2021 przewiduje się wzrost dochodu. Przez cały rok bieżący Kramp świętuje swój jubileusz poprzez m.in. quizy internetowe, promocje w sklepach, eventy dla rolników, wprowadzenie nowej odzieży roboczej linii Kramp 4 Way Stretch, aktualizację wielokrotnie nagradzanej aplikacji czy kampanię poświęconą żniwom. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.