Technika Silosy i suszarnie

Kompletne rozwiązania od FRACOP

Data publikacji:

Francuskie konsorcjum FRACOP działa na rynku polskim od 1990 r. i od tego czasu zaopatruje gospodarstwa oraz zakłady przemysłowe w nowoczesne i innowacyjne urządzenia do pożniwnej obróbki zbóż. Firma koncentruje się na dostarczaniu klientom kompletnych, w pełni wyposażonych magazynów zbożowych, spełniających europejskie i światowe normy technologiczne. Asortyment FRACOP obejmuje znajdują się silosy, urządzenia transportowe, czyszczalnie, suszarnie, sondy próbobiorcze produkowane przez renomowane firmy francuskie.

    Kompletne rozwiązania od FRACOP

Co istotne, FRACOP legitymuje się dużym doświadczeniem oraz możliwościami technicznymi, które odgrywają przy wyborze wykonawcy kluczową rolę. Dzięki wieloletniej obecności na rynku polskim FRACOP posiada znaczną wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje w doradzaniu swoim klientom przy wyborze rozwiązania technologicznego dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo każdy z reprezentowanych francuskich producentów posiada własne zaplecze projektowe i techniczne dostępne do dyspozycji dla odbiorców. Trzeba tez dodać, że producenci konsekwentnie rozwijają i doskonalą swoje produkty, bezpośrednio specjalizując się w określonym obszarze rynku zbożowego. Każda z tych firm jest  obecna od dawna na rynku polskim i zdążyła sobie zyskać zaufanie i uznanie wśród klientów. Nie dziwi zatem, że z usług firmy skorzystały tak znane przedsiębiorstwa jak np.: Zespół Młynów w Jelonkach, Cargill Dobrzelin, Melvit, PZZ Stoisław, Mojsławice, Szadek, Bieniowice czy Elewar w Koronowie.

Cenieni dostawy

FRACOP reprezentuje na naszym rynku m.in. firmę Prive, która produkuje galwanizowane silosy stalowe od 1958 r. Zbiorniki Prive wykonywane są z wytrzymałej blachy falistej. Posiadają odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne i są objęte 10-letnią gwarancją producenta. Produkty tej marki obecne są na 3 kontynentach, przechowując obecnie ok. 50 mln m³ produktów. W Polsce zbiorniki Prive usytuowane są m.in. w Zespole Młynów Jelonki, Cargill Dobrzelin czy Gospodarstwie B. Jasina w Metelinie.

 

Transport ziarna na odpowiednim poziomie zapewniają produkty firmy Denis, która została założona w 1855 r. Firma ta wciąż doskonali swoje produkty, dzięki czemu jest w stanie oferować urządzenia transportowe o wydajności do 400 t/h. Gama produktów wraz z ich możliwością dostosowania do specyficznych wymagań klienta jest bardzo szeroka i obejmuje podnośniki kubełkowe, wybieraki krążące, przenośniki ślimakowe, łańcuchowe, taśmowe, kosze zasypowe. Wszystkie te urządzenia produkowane są w fabryce o powierzchni 240 tys. m² i występują w odmianach farmerskich i przemysłowych. Jakości urządzeń transportowych Denis w Polsce zaufała m.in. firma Melvit.

Do tego dochodzą czyszczalnie Marot, suszarnie LAW oraz SATIG - doskonale znane na naszym rynku produkty produkowane są przez francuską firmę CFCAI. Marka Marot to szeroki katalog produktów, prosta i bardzo wydajna konstrukcja oraz duża dostępność sit. Przez to czyszczalnie Marot są od wielu lat wybierane przez polskich klientów jako sprawdzone i niezawodne rozwiązanie do czyszczenia zbóż. Suszarnie LAW oraz ich wielkoprzemysłowy model SATIG na całym świecie występują tam, gdzie jest zwiększone zapotrzebowanie na suszenie mokrej kukurydzy oraz słonecznika. Warto dodać, że suszarnie LAW i SATIG obsługują obecnie ponad połowę rynku ukraińskiego, światowego lidera w produkcji tych dwóch upraw.

W ofercie FRACOP znajdują się również specjalistyczne sondy do pobierania próbek ziarna z pojazdów. Sondy produkcji firmy TPLG pozwalają na całkowite zautomatyzowanie procesu pobierania próbek ziarna, a tym samym upewnieniu się o jakości badanego ziarna.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.