Artykuł

Innowacyjna brona VS firmy APV

Innowacyjna brona VS firmy APV

Firma APV w tym roku postawiła podjąć wyzwanie i stawiając na relacje „bliżej rolnika”, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zorganizowała szereg pokazów polowych swojego sprzętu.

Zobacz także: Deutz-Fahr 8280 TTV dla wymagających

Akcja ta spotkała się z dużym zainteresowaniem rolników, co świadczy o silnej potrzebie kontaktu potencjalnych klientów z przedstawicielami firm produkujących sprzęt rolniczy. Szczególnie promowaną maszyną była brona VS, która jest jedną z najnowszych propozycji w asortymencie APV i dla której wciąż poszukuje się nowych zastosowań. Brona - chwastownik VS wyposażona jest w wyjątkowy system sprężyn podtrzymujących zęby, dzięki czemu precyzyjnie dopasowuje się do podłoża. Niezależnie od poziomu uniesienia zębów, ich nacisk na podłoże pozostaje stały przez co brona VS zapewnia ochronę upraw na najwyższym poziomie.

Urządzenie to sprawdziło się już doskonale w  różnych uprawach redlinowych, uprawach warzyw kapustnych, a także w ekologicznym gospodarstwie zielarskim na Podlasiu. Efektywna uprawa ziół wymaga zapewnienia szczególnych warunków wzrostu oraz pielęgnacji, a wiele ziół jest wrażliwych na zachwaszczenie. Wykorzystując nową bronę APV, rolnik oczyścił uprawę i zachował wysoką jakość surowca, co nie byłoby możliwe przy stosowaniu środków chemicznych ochrony roślin.  

 


Reklama
Powiązane artykuły