Aktualności

Duże zakupy w firmie Kisiel

Data publikacji:

Dwa bardzo okazałe ciągniki Quadtrac 620 firmy Case IH trafiły na Lubelszczyznę. Te czterogąsienicowe, przegubowe maszyny zostały dostarczone do przedsiębiorstw rolnych należących do rodziny Rojewskich z Parczewa.

    Dwa bardzo okazałe ciągniki Quadtrac 620 firmy Case IH trafiły na Lubelszczyznę

Najnowsze nabytki - napędzane 12,9-litrowym silnikiem o mocy 620 KM - charakteryzują się bardzo niskim naciskiem na podłoże, co jest szczególnie istotne przy pracy z maszynami o szerokości roboczej powyżej 6 m, a jednocześnie nie tracą właściwej siły uciągu. Mocnym punktem Quadtraka 620 jest też przekładnia Power Drive, która pozwala na zmianę kierunku oraz dobór biegu bez użycia sprzęgła. Dodatkowo ciągnik wyposażony jest w system AFS Connect, który łączy w sobie rozwiązania systemu nawigacji RTK, telematyki oraz funkcję Isobus do sterowania narzędziami agregowanymi z ciągnikiem.

Niewątpliwym plusem jest wysoki komfort pracy operatora, który może bez większego uszczerbku dla samopoczucia spędzić nawet wiele godzin w kabinie Profesional, która posiada wygodny fotel z pełną regulacją podgrzewaniem i wentylację oraz tłumienie drgań niskiej częstotliwości, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz skóry, układ automatycznej klimatyzacji i system audio z funkcją Bluetooth. Oczywiście istotną częścią w pracy jest właściwe wykorzystanie mocy i układu hydrauliki.

Można tego dokonać korzystając z monitora w prawym słupku oraz podłokietnika wyposażonego w programowany dżojstik, dla wszystkich funkcji przeniesienia napędu oraz zarządzania hydrauliką, a także programowanymi łopatkami dla dodatkowych funkcji hydraulicznych i monitora AFS1200, który pozwala zaprogramować ciągnik w dowolnie wybrany sposób przez użytkownika oraz kadry zarządzającej gospodarstwem. Wszystkie modele z tą funkcją mogą być objęte nawet 5-letnią gwarancją - przy zastosowaniu telematyki, czyli rozwiązania pozwalającego w czasie rzeczywistym sprawdzić parametry ciągnika przez właściciela gospodarstwa, stację serwisu ControlRoom dilera oraz głównego serwisu Case IH.

Firma Kisiel podkreśla, że w ostatnich latach na swoim terenie działania dostarczyła do gospodarstw rolnych kilkanaście ciągników klasy Optum i Magnum oraz Quadtrac. Na nadchodzących targach Agrotech w Kielcach diler marki Case IH zaprezentuje m.in. najnowszy ciągnik Optum 300.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.