Aktualności

Dilerzy Claas nagrodzeni

Data publikacji:

Zdobywcą statuetki Dilera Roku 2022 i zwycięzcą tegorocznej ogólnopolskiej edycji badania zadowolenia klientów Claas została firma Roltex z Krasnegostawu. Na kolejnych miejscach na podium uplasowały się firmy: Świerkot ze Studzionki k. Pszczyny (woj. śląskie) i Agro-Land ze Śmielina k. Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie).

    Dilerzy Claas nagrodzeni

Co spowodowało, że prawie 1500 właścicieli lub użytkowników różnych maszyn Claas oceniło najwyżej właśnie te firmy? Producenci rolni, którzy dobrowolnie zgodzili się na udział w badaniu zadowolenia klientów Claas, odpowiedzieli na kilkadziesiąt szczegółowych pytań. Analizowali podstawowe elementy usług: sprzedaż - wiedzę produktową handlowców, proces przekazania maszyny, czas reakcji na zapytania kierowane do działu sprzedaży; serwis - szybkość dojazdu do maszyny, wyposażenie mobilnego warsztatu i jakość samej naprawy; a także dobór części zamiennych - profesjonalizm w doborze części i tempo realizacji zamówienia.

Firma Roltex otrzymała bardzo wysokie noty za doradztwo w doborze modelu i określeniu wyposażenia sprzętu. U tego dilera działa zresztą specjalny zespół, odpowiedzialny za profesjonalne przygotowanie maszyny do wydania oraz jej kalibrację podczas uruchomienia.

Z kolei firma Świerkot - zdaniem rolników - bardzo dobrze pomaga dobrać części zamienne, a jakość wykonanych napraw przez ten serwis i wyposażenie warsztatów mobilnych są na bardzo wysokim poziomie. Świetnie wyposażonymi samochodami serwisowymi wyróżnia się również firma Agro-Land, która skutecznie szkoli operatów maszyn i bardzo szybko reaguje na zgłaszane zapytania klientów.

Warto dodać, iż Claas Polska, niezależnie od nagradzania dorocznie trzech najlepszych dilerów, zdecydował się od tego roku wprowadzić jeszcze jeden laur: Lidera Kategorii. W kategoriach Serwis i Części Zamienne zwyciężyła firma Świerkot, zaś Sprzedaż - firma Kalchem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.