Aktualności

Cztery tysiące ton na Podlasiu w silosach Sauber

Data publikacji:

Marka Sauber może pochwalić się kolejną realizacją pod swoim znakiem. Na terenie Podlasia wybudowano bowiem bazę magazynową składającą się z ustawionych w rzędzie 4 silosów Sauber z lejem zewnętrznym, wykonanych z blachy falistej ocynkowanej. 

    Cztery tysiące ton na Podlasiu w silosach Sauber

    default

Cechą charakterystyczną obiektu jest specjalnie opracowana konstrukcja zapewniająca dużą wytrzymałość i stabilność zbiorników. Średnica silosów wynosi 9,2 m, podczas gdy wysokość całkowita - aż 25,3 m.

Co warto podkreślić są to największe silosy z lejem zewnętrznym zrealizowane w Polsce - niewiele jest podobnych inwestycji zbudowanych w kraju. Zastosowana konstrukcja pozwala na całkowite opróżnienie zbiorników. Każdy z czterech silosów Sauber wyposażony został w system wentylacji, który przy zastosowaniu wymuszonego obiegu powietrza zapewnia przewietrzenie wnętrza zbiornika.

W wyposażeniu silosów znajdują się też: wywietrzniki w dachu i drabiny wejściowe. Jest też rzecz jasna pomost obsługowy, który przede wszystkim spełnia rolę podtrzymania redlera poziomego - urządzenia do załadunku. Jest także bezpiecznym miejscem nadzorowania jego pracy i obsługi serwisowej. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.