[ATR] Technika

ARGO-HYTOS oferuje starannie dopasowane rozwiązania

Data publikacji:
ARGO-HYTOS oferuje starannie dopasowane rozwiązania

Ponad 70-letnie doświadczenie w hydraulice siłowej, międzynarodowa sieć oddziałów, polski dział konstrukcyjny i produkcja. Tym charakteryzuje się firma ARGO-HYTOS oferująca szereg aplikacji do maszyn rolniczych.

ARGO-HYTOS od dawna współpracuje z wiodącymi producentami maszyn rolniczych na świecie. Aplikacje opracowane w biurach technicznych producenta pozwalają zwiększyć wydajność opryskiwaczy, rozrzutników, kosiarek oraz innych urządzeń do produkcji rolnej i sadownictwa. Systemowe rozwiązania obejmują czujniki oleju, filtrację oraz technikę zaworową.
Prawidłowo dobrany zespół zaworów oraz blok zaprojektowany pod konkretną maszynę daje wymierne korzyści dla użytkownika. Najważniejsze z nich to zmniejszone zużycie energii, obniżone koszty eksploatacji oraz wydłużona żywotność podzespołów. Podejście, które często sprawdza się przy „szytych na miarę” aplikacjach, polega na zastosowaniu standardowych zaworów w nieszablonowej konfiguracji. Chodzi o popularne zawory o normatywnych gniazdach - połączone w jednym bloku, unikatowej bazie dopasowanej do specyfiki maszyny. W efekcie powstają rozwiązanie wydajne, ekonomiczne i wygodne w serwisowaniu.

Koncepcja - produkcja - serwis

Polski oddział ARGO-HYTOS od kilkunastu lat opracowuje różnorodne aplikacje dla krajowych i zagranicznych klientów. Dążąc do zapewnienia kompleksowej obsługi konsekwentnie rozbudowuje swoje kompetencje, zdecydowanie wykraczając poza standardowe doradztwo techniczne. Własny dział obróbki skrawaniem umożliwia szybkie prototypowanie oraz produkcję wysoko- i niskoseryjną. Projektowanie, obróbka, montaż i testy - wszystkie etapy odbywają się w jednej lokalizacji, kontrolowane przez jeden zespół projektowy. Taka organizacja usprawnia procesy prototypowania i wdrażania produktu, ułatwiając wprowadzanie korekt czy modyfikacji. ARGO-HYTOS zapewnia fachową pomoc na każdym etapie projektu, od momentu otrzymania zapytania, aż po uruchomienie i opiekę posprzedażową. Globalna sieć zakładów produkcyjnych, dystrybucyjnych oraz partnerów handlowych to stabilne zaplecze na każdą ewentualność w okresie użytkowania produktu w kraju i za granicą. Warto dodać, że polski oddział ARGO-HYTOS jest również producentem agregatów do filtracji oleju hydraulicznego, zaawansowanych urządzeń nieodzownych w działaniach serwisowych.

Filtracja olejowa w praktyce

Większość awarii w układzie hydraulicznym spowodowana jest przez zanieczyszczenia oleju. Płyn hydrauliczny utrzymywany w odpowiedniej klasie czystości istotnie wpływa na wydajność i żywotność maszyn, radykalnie zmniejszając ilość reklamacji w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Mówiąc krótko, czysty olej w układzie to optymalizacja kosztów operacyjnych.
Płyn hydrauliczny jest integralną częścią maszyny, wymaga regularnej pielęgnacji jak i inne podzespoły. Mobilne agregaty filtracyjne ARGO-HYTOS służą do bezpiecznego i wygodnego transferu oleju oraz filtracji bocznikowej w układach hydraulicznych i smarowania. Kluczową rolę spełnia niezwykle skuteczny i dokładny wkład filtracyjny. Ponadprzeciętna pojemność filtra zastosowanego w agregacie typu UM pozwala na zatrzymanie nawet 1980 g zanieczyszczeń, a w wersji odwadniającej 1520 ml wody.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.