Nasza firma nie boi się żadnych wyzwań związanych z DTP. Jesteśmy w stanie zaprojektować, przygotować do druku i wydrukować każdą pozycję. Mamy duże możliwości dzięki wykwalifikowanej kadrze grafików, którzy spełnią wszelkie Państwa oczekiwania. Wykonujemy cenniki, katalogi, prospekty, kalendarze, plakaty, reklamy i ulotki. Każda praca jest dla nas ważna i staramy się ją wykonać tak, jakbyśmy to my byli jej odbiorcami.

Zrealizowaliśmy już wiele projektów graficznych dla renomowanych firm polskich i zachodnich, zawsze ściśle dostosowanych do indywidualnych potrzeb i specyfiki działalności naszych Klientów. Mogą Państwo przekazać nam ogólny zamysł swojego folderu czy ulotki reklamowej - powierzając natomiast opracowanie graficzne, dobór materiału ilustracyjnego, wykonanie zdjęć a także redakcję tekstów, tłumaczenie i korektę oraz druk najlepszym specjalistom w tej branży. 


Bliższe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerami: 63-271-60-05, 509-387-285
Zapraszamy do współpracy.

 

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.