[ATR] Gospodarka i rolnictwo

Zmiana zasad udzielania kredytów

Data publikacji:

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że wprowadzono zmianę do zasad udzielania kredytów z częściową spłatą kapitału kredytu na zakup użytków rolnych dla młodych rolników (linia MRcsk).

Zobacz także: Nowe przetrząsacze Krone

Zmiana polega na wydłużeniu z 12 do 24 miesięcy dopuszczalnego czasu prowadzenia gospodarstwa rolnego przed złożeniem wniosku o udzielenie kredytu z pomocą ARiMR w formie częściowej spłaty kapitału.

O kredyty z częściową spłatą kapitału na zakup użytków rolnych przez młodych rolników zainteresowani mogą ubiegać się w bankach współpracujących z ARiMR, tj.: Banku Polskiej Spółdzielczości i SGB-Banku, a także w zrzeszonych i współpracujących z nimi Bankach Spółdzielczych oraz w bankach BNP Paribas Bank Polska , Santander Bank Polska, Krakowskim Banku Spółdzielczym i Banku Spółdzielczym w Brodnicy. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.