Opinie użytkowników

Zaufanie do marki Dammann

Data publikacji:

Należące do spółki Polhoz gospodarstwo rolne w Szymankowie na Żuławach w 2010 r. postawiło na opryskiwacze Dammanna (łącznie w dyspozycji znajduje się 5 modeli tej marki: Dammann-Trac DT 2500H, dwie sztuki DT2000H - wszystkie samojezdne i dwa zaczepiane - ANP5036 Classic).

    dammann oprysk

Zobacz także: Orka bez pikniku

– Opryskiwacze tej marki dobrze się sprawują. Przez cały czas jesteśmy zadowolonym klientem - inaczej byśmy nie uzupełniali parku maszynowego o kolejne opryskiwacz tej marki. Jakieś usterki oczywiście były, ale nic tak znaczącego. Pierwsze nasze Dammanny pracują już jedenasty sezon, czyli mają za sobą łącznie ponad sto kilkadziesiąt tys. ha łącznie opryskanych i przez ten cały czas nie stało się nic znaczącego. Dosłownie takie „niuansiki”, wynikające bardziej z wieku poszczególnych elementów niż z ich awaryjności. Taka naturalna kolej rzeczy. Wszystkie modele są z GPS-em, wyłączaniem sekcji. Maszyny pracują cały czas na dobrym, niezmienionym poziomie. Na razie nie planuje zakupu nowego, ale może w najbliższych dwóch, trzech latach coś będziemy wymieniali. Marka Dammann jest znana ze swojej skuteczności, niezawodności i my się na tym absolutnie nie zawiedliśmy – recenzuje Jacek Dzieciniak, menedżer gospodarstwa w Szymankowie.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.