Inter-Vax - orka bez pikniku

Data publikacji:

Już po raz siódmy odbył się Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Konkurs Orki, który tradycyjnie przeprowadzony został przy drodze Podgórzyn-Wenecja koło Żnina. Organizatorami imprezy były: Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza oraz firma Inter-Vax, autoryzowany dystrybutor ciągników Zetor. Tym razem jednak zawodom nie towarzyszył piknik rodzinny - oczywiście z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne.

Zobacz także: Uniwersalne przyczepy

Do przeprowadzonej 20 września rywalizacji o tytuł najlepszego oracza w kujawsko-pomorskim stanęło 19 reprezentantów z wszystkich powiatów. Zawodnicy rywalizowali na trzech takich samych modelach ciągników i pługów. Dzięki temu wszyscy uczestnicy konkursu mieli zapewnione takie same warunki podczas przeprowadzania konkursu. Zadaniem każdego było wykonanie orki na polu konkursowym. Zwyciężył Radosław Dybała, reprezentant powiatu inowrocławskiego.

Trafiła do niego nagroda w postaci vouchera o wartości 10 tys. zł ufundowanego przez firmę Unia. Poza tym można było zapoznać się z ofertą firm współpracujących z Inter-Vaxem. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy i testy maszyn, w których chętni mogli wypróbować Zetory ze sprzętem firm: Unia, Agro-Tom i Pomot.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.