JasTech - uniwersalne przyczepy

Data publikacji:

Producent oryginalnych rozrzutników i przyczep objętościowych z przesuwną ścianą oraz wozów asenizacyjnych ma w ofercie nie tylko własne wyroby. Z myślą o wzbogaceniu asortymentu o przydatny w każdym gospodarstwie sprzęt wysokiej jakości, przedsiębiorstwo JasTech ze Zbuczyna koło Siedlec proponuje również uniwersalne przyczepy rolnicze tureckiej firmy Hummel Agriculture, których mazowiecki producent jest generalnym dystrybutorem.

Zobacz także: Czy trzeba i warto ubezpieczać uprawy?

Portfolio przyczep rolniczych Hummel obejmuje szeroki wybór wywrotek skorupowych, a także skrzyniowych, o ładowności od 3,5 do 24 ton, na podwoziach dwu- i trzyosiowych z obrotnicą, jak również w układzie tandem i tridem. Spośród bogatego asortymentu interesującą propozycją jest klasyczny dwuosiowy, reprezentatywny dla oferty model RMU 24100/L w popularnej klasie przyczep 8-tonowych.

Solidnie zbudowana

Choć przyczepa RMU 24100/L posiada homologację na ładowność 8700 kg przy masie własnej 3,3 t, konstrukcyjnie jest jednak przyczepą 10-tonową, co znacznie redukuje ryzyko przeładowania i pozwala optymalnie wykorzystać jej możliwości przewozowe. Jest to klasyczna, dwuosiowa, burtowa wywrotka trójstronna, o solidnej budowie, z ramą wykonaną z profili zamkniętych i podłogą z płyty o grubości 5 mm, dobrze zabezpieczona antykorozyjnie - pokrywana podwójną warstwą trwałego lakieru po uprzednim śrutowaniu.

Skrzynia o wymiarach 4,42x2,22 m, z burtami o wysokości 1200 mm (600+600 mm w standardzie), zapewnia łączną powierzchnię ładunkową 9,8 m² i całkowitą pojemność ok. 11,8 m³ (do wysokości burt), a walory użytkowe podnosi fabrycznie nowe ogumienie w rozmiarze 385/65 R 22,5. Dwuosiowe podwozie z obrotnicą, dwuobwodową pneumatyczną instalacją hamulcową i dyszlem typu V (z okiem 40 mm) ma zawieszenie mechaniczne na resorach parabolicznych i umożliwia jazdę z prędkością konstrukcyjną 40 km/h.

Dobrze wyposażona

Zwraca uwagę bogate wyposażenie seryjne przyczepy RMU 24100/L, która w standardzie ma m.in. otwór zsypowy w tylnej ścianie, rolowaną plandekę ze stelażem, pomost roboczy do obsługi plandeki, błotniki wszystkich kół, zbiornik na wodę i środek czystości, skrzynkę narzędziową z kluczem do kół, klin zabezpieczający, manualny zaczep oraz gniazda instalacji elektrycznej, pneumatycznej i hydraulicznej do drugiej przyczepy, hamulec ręczny, oświetlenie typu LED, zderzak „antyrowerowy” z obu stron w przestrzeni pomiędzy osiami. Przyczepy objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, a zamawiający może też liczyć na bezpłatną dostawę na trenie całego kraju.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.