Aktualności

Maschio Gaspardo - umowa o współpracy

Data publikacji:

Firma Maschio Gaspardo podpisała umowę z New Holland Agriculture, która obejmuje dostawę wybranych bron talerzowych i głęboszy. Maszyny będą miały niebieskie malowanie i będą sprzedawane na kluczowych rynkach europejskich pod nazwą New Holland przez dilerów tej marki.

Zobacz także: Zmiana zasad udzielania kredytów

Jesteśmy szczególnie dumni z tego nowego prestiżowego partnerstwa z New Holland, ponieważ potwierdza ono wysokie standardy jakości osiągane przez Maschio Gaspardo w zakresie jej produktów oraz oferowany standard obsługi klienta, nad którym stale pracujemy.

Umowa ta jest częścią ugruntowanej współpracy w zakresie dostaw OEM z firmą New Holland i stanowi ważny element budujący nasz rozwój – skomentował Mirco Maschio, prezes Maschio Gaspardo Group. Brony talerzowe i głębosze w niebieskim kolorze będą dystrybuowane na rynkach: Austrii, Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Irlandii, Holandii, Polsce, Portugalii, Szwecji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.