[ATR] Nowości Budissa BaggerBAG Polska

Szybkie i sprawne pakowanie z Budissa Bagger

Data publikacji:

Firma Budissa Bagger, reprezentowana na naszym rynku przez BAG Polska, wprowadziła do oferty nową maszynę Grain Bagger GBK-W, która umożliwia szybkie i sprawne pakowanie suchego zboża lub ziarna kukurydzy do rękawów foliowych.

Model ten został solidnie zmodernizowany i ulepszony, dzięki czemu jest w tej chwili najlepszą i najbardziej popularną pakowaczką, dostępną na rynku. Nowe rozwiązania zastosowane w maszynie Grain Bagger GBK-W to przede wszystkim: nowa, wzmocniona rama, większa odporność żmijki na ścieranie (grubszy materiał ślimaka żmijki), ergonomiczny, powiększony kosz zasypowy - szerokość zasypu aż 3,5 m, możliwość doposażenia maszyny w szersze opony, możliwość zamontowania podestów pod beczki z konserwantem, a także przygotowanie osprzętu na montaż aplikatora środków konserwujących.

Koszty związane z zakupem pakowaczki ziarna Grain Bagger GBK-W w rękawy są nieporównywalnie niższe niż budowa stałej infrastruktury magazynowej. Maszyna daje natomiast bardzo dużą swobodę co do możliwości magazynowania krótko- lub długoterminowego ziarna zbóż lub kukurydzy, szczególnie w okresach, gdy możliwości dosuszenia lub sprzedaży ziarna są utrudnione lub zbyt surowca jest nieopłacalny ekonomicznie.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.