Technika

Unia - suszarnia z centroseparatorem

Data publikacji:

W ofercie firmy Unia znajduje się również bogaty wybór trwałych, wydajnych, ekonomicznych w eksploatacji i przyjaznych dla nasion suszarni produkowanych w Kątach Wrocławskich. Wśród nich uwagę przykuwają solidne suszarnie o pracy ciągłej, które dedykowane są do obiektów stacjonarnych.

Zobacz także: Obecna działalność uległa dalszej poprawie

Suszarnie o pracy ciągłej z serii DS.CS wyróżnia nie tylko solidna budowa i wysoka jakość wykonania, która zapewnia dużą trwałość i funkcjonalność tych urządzeń. Ich podstawowym atutem są rozwiązania znacząco ograniczające ilość pyłów wydostających się podczas suszenia.

Zapewnia to centralny odpylacz odśrodkowy - centroseparator CS, który skutecznie redukuje zapylenie suszenia, w porównaniu z modelami z cyklowentylatorami lub bez odpylaczy. Jego efektywność podnosi fakt, iż oddziela pyły z całej suszarni, a nie tylko z jej części. Na życzenie istnieje możliwość zabudowy centroseparatora i zastosowania tłumików kasetowych w celu obniżenia emisji hałasu.

Stacjonarne suszarnie o pracy ciągłej z serii DS.CS to 8 modeli mieszczących od 21 do 115 t ziarna pszenicy, oferujących wydajność suszenia pszenicy od 12 do 92 t/h - od wilgotności 19 do 15% (temperatura powietrza suszącego 95°C, otoczenia 15°C, wilgotność względna 65%) i kukurydzy od 4,3 do 33,4 t/h - od wilgotności 30 do 15% (temperatura suszenia 115°C). Wysokie na 10,3-29,8 m suszarnie charakteryzuje dowolna konfiguracja obszaru ocieplenia kolumny - ocieplony kanał dolotowy, który zwiększa oszczędność paliwa.

Do wyboru są nagrzewnice z wymiennikiem współpracującym z palnikiem na gaz naturalny, LPG lub olej opałowy lekki (moc palnika - od 0,8 do 8 MW, zapotrzebowanie na moc elektryczną - od 31,5 do 282 kW).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.