Opinie użytkowników

Strautmann w gospodarstwie

Data publikacji:

Ireneusz Chróst z miejscowości Kamionka na Mazowszu gospodaruje wraz z synami na ponad 450 ha. Rolnik zdecydował się na maszyny produkcji niemieckiej Strautmann m.in. przyczepę zbierającą Tera-Vitesse 4601 DO, rozrzutnik obornika PS 2401 i wóz paszowy Verti Mix 2000 Double.

 Zobacz także: Konkurs rozstrzygnięty

– Maszyny Strautmann na pewno mają bardzo dobrą konstrukcję, dobrze się o tym przekonałem. Ale uważam, że biorąc pod uwagę gabaryty tych maszyn, niektóre części najlepiej powinny być przewymiarowane. Nie powiem, bo serwis Strautmanna podchodzi bardzo poważnie do zgłaszanych przez nas usterek, ale uważam, że niektóre z nich nie powinny się pojawić. Maszyny tej marki u mnie oczywiście cały czas pracują, ale ważna jest odpowiednia dbałość ze strony użytkownika – recenzuje Ireneusz Chróst.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.