[ATR] Aktualności horsch

Spółka Horsch w Polsce

Data publikacji:
horsch pronto powerdisc

Marka Horsch stawia na umocnienie swojej obecności na rynku polskim. Znaczącym krokiem na tej drodze jest uruchomienie krajowego przedstawicielstwa w naszym kraju.

Zobacz także: Valtra Serii G piątej generacji

Prezesem spółki Horsch Polska został Christoph Von Starck, szef sprzedaży w firmie Horsch, a członkiem zarządu - Krzysztof Abramowski, odpowiedzialny za sprzedaż produktów tej marki na rynku polskim. Polskie przedstawicielstwo znajduje się obecnie na etapie rozruchu, koncentrując się na kwestiach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi Horsch w Polsce. W dalszej kolejności Horsch Polska ma skoncentrować się na dalszym rozwoju działalności w naszym kraju (więcej na ten temat w najbliższym wydaniu atr express - przyp. red.), zarówno w zakresie sprzedaży, jak i obsługi posprzedażnej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.