Nowości Przyczepy rolnicze

Przyczepy Wago TR firmy Joskin

Data publikacji:

W 2012 roku firma Joskin przejęła firmę Leboulch - francuskiego producenta wywrotek rolniczych, rozrzutników obornika i przyczep do transportu balotów. Przyczepy platformowe będące w ofercie Leboulch zostały na nowo przeprojektowane. Wykorzystano w tym celu doświadczenie marki Leboulch oraz technikę i postęp technologiczny Joskin, i stworzono ulepszoną przyczepę platformową Wago TR, dostosowaną do potrzeb rynku.

Przyczepy platformowe doczepiane będące w ofercie Joskin dzielą się na dwie grupy produktowe: modele ocynkowane oraz malowane. Podstawa budowy przyczep jest podobna, oparta na konstrukcji rurowej, dającej większą wytrzymałość na skręcanie.

Główne elementy konstrukcyjne takie jak dyszel, burty, osie itp. są identyczne w obu seriach, istnieją jednak pewne różnice w wykonaniu oraz wykończeniu ich powierzchni.

Przyczepy ocynkowane lub lakierowane

Platforma przyczep ocynkowanych wykonana jest z blachy ze stali HLE o grubości 4 mm, z podłużnymi zagłębieniami na całej długości. W ten sposób uzyskano większą wytrzymałość podłogi, a wspomniane zagłębienia zawierają otwory ułatwiające czyszczenie oraz umożliwiające swobodny i szybki odpływ wody.

Dostępna jest również wersja przyczep z podłogą wykonaną z impregnowanych drewnianych desek o grubości 4 cm. Boki przyczepy są wzmocnione profilem wzdłużnym, a krawędzie boczne są lekko podwyższone, dla uzyskania większej stabilności ładunku podczas transportu.

Wersje przyczep lakierowanych utrzymane są w firmowym, zielonym kolorze Joskin, posiadają antypoślizgową podłogę z karbowanej blachy, a także specjalny profil zewnętrzny z rantem o szerokości 2 cm do bocznego zabezpieczenia ładunku.

Wszystkie modele przyczep Joskin są produkowane w oparciu o najwyższej jakości rozwiązania techniczne opracowane w różnych zakładach grupy. Wersje ocynkowane są produkowane w Polsce, gdzie zlokalizowana jest ocynkownia grupy Joskin, modele malowane wytwarzane są natomiast w fabryce Leboulch w Normandii.

Prezentowane przyczepy Wago TR posiadają pełną homologację zgodną z normami europejskimi i francuskimi do roku 2025.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.