[ATR] Aktualności AGCO

Przejęcie Appareo Systems przez koncern AGCO

Data publikacji:
Przejęcie Appareo Systems przez koncern AGCO

Koncern AGCO poinformował, iż do końca stycznia 2022 r. zamknie transakcję przejęcia firmy Appareo Systems. Kanadyjska firma z siedzibą w Fargo, w Północnej Dakocie, specjalizuje się w badaniach, rozwoju, projektowaniu i produkcji technologii, które wykorzystują sztuczną inteligencję, mechatronikę i innowacyjną elektronikę.

Rozwiązania dostarczane przez Appareo koncentrują się na komunikacji, monitorowaniu, wykrywaniu, śledzeniu i kontrolowaniu urządzeń i systemów wykorzystywanych w przemyśle rolniczym i lotniczym, a także w innych branżach off-road.

– Appareo rozwinęło światowej klasy organizację o wyjątkowych możliwościach rozwiązywania bardzo złożonych problemów klientów w nowo powstających obszarach technologicznych. Postrzegamy Appareo jako doskonały dodatek wspierający dostarczanie wysokiej jakości, inteligentnych rozwiązań dla naszych rolników, aby zmaksymalizować zarówno ich doświadczenie użytkownika, jak i rentowność. Dodanie Appareo wzbogaca nasze portfolio i talenty w trakcie realizacji naszej strategii dostarczania zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla rolników na całym świecie

– skomentował Eric Hansotia, prezes i dyrektor generalny AGCO.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.