Aktualności

Projekt Nefertiti - Gospodarstwa demonstracyjne

Data publikacji:

W ramach projektu „Nefertiti - Sieć europejskich gospodarstw demonstracyjnych – wymiana wiedzy i innowacji przez demonstracje” powstała seria filmów instruktażowych w zakresie innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie.

Zobacz także: Zeus do obornika

  Nefertiti to projekt realizowany w ramach programu „Horyzont 2020”, którego głównym celem jest ustanowienie ogólnounijnej, wysoce połączonej sieci gospodarstw demonstracyjnych i pilotażowych zaprojektowanych w celu usprawnienia wymiany wiedzy i skutecznego wdrażania innowacji w sektorze rolnym.

  Filmy dostępne są na kanale YouTube w najczęściej używanych językach europejskich, m.in. angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim, a ich tematy dotyczą różnych zagadnień, m.in. „Doświadczenie z robotem polowym Farmdroid FD20: Siew i rzędowe odchwaszczanie buraków cukrowych”, „Nowe techniki kontrolowania dostarczania wody i składników odżywczych do upraw szklarniowych”, „Innowacyjny wypas - całoroczny wypas w Brandenburgii”.

  Nefertiti chce jak najszerzej rozpowszechniać informacje i wiedzę na temat innowacji w rolnictwie w całej UE, w tym celu 11 filmów spośród wszystkich 55 zostało już przetłumaczonych na 13 języków urzędowych projektu (bułgarski, chorwacki, niderlandzki, fiński, francuski, węgierski, włoski, polski, portugalski, serbski, hiszpański, angielski i niemiecki). Tłumaczenie filmów będzie sukcesywnie kontynuowane.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

  Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

  YouTube atrexpress

  zobacz więcej

  Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


  W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

  Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


  W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

  Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.