[ATR] Nowości Lemken

Pług Lemken Juwel 8I z nowym modułem Isobus

Data publikacji:
Wygodny i bezpieczny transport  Ważną zaletą pługa Juwel 8i jest to, że umożliwia wygodny transport drogowy na kole, bez konieczności odłączania cięgła górnego. W ten sposób zapewnia się wyższy poziom bezpieczeństwa obsługi poprzez wykluczenie konieczności przebywania operatora między ciągnikiem a narzędziem. Kompensację wszelkich nierówności terenu zapewnia fakt, że podczas jazdy po drogach siłownik obrotu jest pozbawiony ciśnienia. Nowa wersja pługa Juwel 8i ze sterowaniem Isobus będzie dostępna u dilerów już od marca 2022 roku.

Nowa wersja obracanego pługa Lemken Juwel w wersji Isobus to oszczędność czasu, wygoda i elastyczność działania. Ulepszony system sterowania pługiem iQ oraz przeprojektowany interfejs użytkownika sprawiają, że dostęp do wszystkich ustawień jest bardzo intuicyjny. Sterowanie może być również z powodzeniem realizowane za pośrednictwem terminala ciągnika obsługującego Isobus.

Orka pługami ze sterowaniem Isobus staje się coraz bardziej popularna, ponieważ łatwa regulacja obrotów, nachylenia, szerokości i głębokości roboczej za pomocą terminala oszczędza czas i umożliwia bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się warunki glebowe.

Pług obracany Juwel 8i z elektrohydraulicznym systemem obrotowym pozwala na zaprogramowanie do 8 różnych ustawień parametrów roboczych w zależności od polowych warunków glebowych. Ponadto hydrauliczną regulację nachylenia pługa można wykonać niezależnie zarówno z prawej jak i lewej strony, zapewniając w ten sposób optymalną orkę w każdych warunkach. Mechaniczną regulację głębokości wykonuje się na kole. Pługi są również szybkie w montażu, a do podłączenia wymagają trzech wyjść hydraulicznych.

Wygodny i bezpieczny transport

Ważną zaletą pługa Juwel 8i jest to, że umożliwia wygodny transport drogowy na kole, bez konieczności odłączania cięgła górnego. W ten sposób zapewnia się wyższy poziom bezpieczeństwa obsługi poprzez wykluczenie konieczności przebywania operatora między ciągnikiem a narzędziem. Kompensację wszelkich nierówności terenu zapewnia fakt, że podczas jazdy po drogach siłownik obrotu jest pozbawiony ciśnienia. Nowa wersja pługa Juwel 8i ze sterowaniem Isobus będzie dostępna u dilerów już od marca 2022 roku.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.