[ATR] Nowości Lemkenkultywatory

Nowe redlice Lemkena w kultywatorach Karat 9

Data publikacji:
redlice Lemken  Karat 9

Gama redlic dostępnych do kultywatorów Lemken Karat 9 poszerza się o nowy model DeltaCut, który jest przeznaczony do bardzo płytkiego podcinania gleby na całej szerokości roboczej.

Kultywator do intensywnej pracy Karat 9 jest od wielu lat z powodzeniem stosowany na całym świecie. Dzięki ośmiu różnym lemieszom zakres prac obejmuje głębokość od 5 do 30 cm. Nowe redlice sprawdzają się zarówno podczas zrywania ścierniska, jak i głębokiej uprawy bezorkowej. Celem jest zminimalizowanie odprowadzania wody z gleby. Wymieszanie resztek pożniwnych z glebą na małej głębokości podczas uprawy ścierniska stymuluje kiełkowanie nasion chwastów i samosiewów oraz ogranicza parowanie.

Redlice mają szerokość 35 cm. Odstęp pomiędzy zębami wynosi 28 cm. W miarę zużywania się redlic nadal będą one podcinały glebę na całej szerokości. Redlice DeltaCut są dostępne w wersji z powłoką z węglika spiekanego dla szczególnie dużych wydajności powierzchniowych, co pozwala na ich pięciokrotnie dłuższą żywotność. Małe, sukcesywne zużywanie się elementów roboczych redlic zapewnia niezmienną i wysoką jakość pracy przez cały okres ich użytkowania. Ponadto kultywator Karat 9 jest seryjnie wyposażony w system wymiany narzędzi, który pozwala na łatwą i szybką wymianę redlic bez zastosowania narzędzi.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.