Aktualności

„Mrówki” w nowej odsłonie od Giant Polska

Data publikacji:

Dystrybucja kompaktowych ładowarek kołowych Giant powinna nabrać wkrótce tempa. Dotychczasowego importera tych maszyn zastąpiła bowiem na początku tego roku spółka Giant Polska, która chce zdecydowanie zwiększyć sprzedaż holenderskich ładowarek na naszym rynku.

Działającej oficjalnie od stycznia spółce Giant Polska udało się już pozyskać kilku dilerów, a obecnie rozwija także zaplecze techniczne, umożliwiające sprawną obsługę serwisową i zaopatrzenie w części zamienne.

– Obecnie jesteśmy na etapie budowania sieci dilerskiej. Na pewno utworzymy też w Polsce magazyn części zamiennych, aby zapewnić szybki dostęp do najbardziej rotujących, najczęściej poszukiwanych części, z realizacją dostawy na drugi dzień od zamówienia wyjaśnia – Mariusz Kramuszke, dyrektor handlowy firmy Giant Polska.

Mocne kompakty

Według firmy Giant Polska dotychczasowe doświadczenia wskazują, że w segmencie kompaktowych ładowarek przegubowych wiodącym modelem jest ponaddwutonowy G2200 HD. W tej klasie oferta obejmuje obecnie 6 nowych modeli z serii G2200, w tym 3 ze standardową przednią ramą - G2200, G2200 HD i G2200 HD+, wszystkie o masie własnej 2,1 t, oraz odpowiadające im 3 modele o masie 2,2t, ze wzmocnioną ramą X-TRA, dedykowane do szczególnie ciężkich prac. Trzy pierwsze maszyny mają takie same parametry robocze wysięgnika - w tym udźwig konstrukcyjny 1,65 t, obciążenie wywracające 1,45 t (w punkcie mocowania osprzętu, pozycja na wprost) i wysokość podnoszenia 2,82 m (w punkcie obrotu osprzętu). Trzy maszyny w wersji X-TRA mają natomiast wyższy udźwig - 2,2 t oraz obciążenie wywracające - 2,05 t, ale za to mniejszą wysokość podnoszenia - 2,45 m. Kompaktowe ładowarki wyróżnia...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 03/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz   prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.