[ATR] Aktualności ManitouŁadowarki teleskopowe

Limitowane egzemplarze z serii NewAg w Manitou Polska

Data publikacji:

Firma Manitou w nowy sezon weszła ze specjalną, limitowaną edycją ładowarek teleskopowych z serii NewAg. Ekskluzywna linia - licząca jedynie 133 sztuki rozsiane na całym świecie - została zaprezentowana 23 marca w siedzibie Manitou Polska przez przedstawicieli tej firmy - Wojciecha Mańkiewicza i Michała Świątka.

 

Tego dnia pokazano w limitowanej wersji ładowarkę teleskopową Manitou MLT 737-130 PS+ (do wyboru jest też reprezentujący serię NewAg model MLT 741-140 V+), wyposażoną w 3,6-litrowy silnik Deutz o mocy maksymalnej 130 KM, spełniający wymogi normy emisji spalin Stage V poprzez zastosowanie katalizatora, filtra cząstek stałych oraz SCR czyli AdBlue. Maszyna legitymująca się maksymalną wysokością podnoszenia 7 m i udźwigiem maksymalnym 3,7 t wyposażona jest w skrzynię typu Power Shift z trybem automatycznej zmiany biegów.

Cóż jednak odróżnia prezentowaną maszynę od standardowych ładowarek tego typu? To przede wszystkim ładowarka teleskopowa dla klientów ceniących komfort, bezpieczeństwo i unikatowe rozwiązania. Składają się na to przede wszystkim: kamery bezpieczeństwa (x2) - widok z kamer na wyświetlaczu wielofunkcyjnym, dwie kamery SafeView, ekran „Vision” na desce rozdzielczej, LED światła drogowe (x2), LED lampy robocze na teleskopie (x2) czy hydrauliczne blokowanie osprzętu.

Maszyny z limitowanej serii dodatkowo charakteryzują: unikalny kolor Volcano, sportowy design, limitowany numer na tabliczce znamionowej, radio bluetooth z USB i mikrofonem (100 W), a także skórzany fotel i wykończenie podłokietnika (1000 h testów przez kierowców).

Przedstawiciele producenta informują, iż na rynek polski trafi 26-27 sztuk z limitowanej serii, które już są rozdysponowane do konkretnych dilerów Manitou Polska.
W zdecydowanej większości są to modele MLT 737-130 PS+.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.