Nowości

Konfiguracja przyczepy we własnym domu od Fliegl

Data publikacji:

Firma Fliegl Agrartechnik stworzyła system będący interaktywnym źródłem informacji o dostępnym, szerokim asortymencie producenta oraz dający wsparcie dla użytkownika podczas konfiguracji zamawianego sprzętu. System praktycznie wyklucza błędy konfiguracyjne i zwiększa satysfakcję klienta poprzez optymalizację procesu składania zamówień oraz oszczędność czasu. Skonfigurować, a następnie zamówić przyczepę można nawet z własnego domu.

Stale rosnący popyt na maszyny rolnicze, duża różnorodność oferowanych rozwiązań oraz skomplikowane przepisy i specyfikacje dotyczące sprzętu rolniczego, obowiązujące w poszczególnych krajach były powodem decyzji firmy Fliegl o wprowadzeniu takiego internetowego narzędzia. Konfigurator firmy Fliegl został zintegrowany ze stroną internetową producenta i od kwietnia jest ogólnie dostępny w sześciu językach: angielskim, niemieckim, polskim, rosyjskim, czeskim, węgierskim i wkrótce francuskim.

Co bardzo ważne, ze względu na różne międzynarodowe przepisy dotyczące homologacji pojazdów i ich wyposażenia, specyfikacje te są automatycznie zapisywane po wybraniu kraju dostawy, tak aby pojazd był zawsze możliwy do użytkowania w danym kraju.

Internetowy konfigurator sprzętu Fliegl to kolejny krok w kierunku cyfrowej przyszłości. Narzędzie umożliwia przegląd oferty firmy, różnych opcji sprzętowych, wykonanie porównań wybranych przez użytkownika konfiguracji oraz złożenie zamówienia. Wszystkie pojazdy wraz z dużą liczbą wariantów można bardzo łatwo zestawić w oprogramowaniu za pomocą zaledwie kilku kliknięć, przy czym system jest zaprojektowany w taki sposób, że przy wyborze sprzętu należy przestrzegać określonej kolejności.

W ten sposób użytkownik zyskuje pewność, że wybrał tylko opcję i wyposażenie, które można faktycznie wdrożyć w połączeniu z już wybranymi funkcjami. Jest to pełna gwarancja prawidłowej wykonalności technicznej zamówienia.

Po zakończeniu konfiguracji można wydrukować kartę wyposażenia o określonym numerze. Poprzez ten numer wybrany diler lub pracownik Fliegl może szybko i łatwo pobrać skonfigurowany produkt. Można także stworzyć kilka wybranych konfiguracji, a następnie np. wspólnie z dilerem porównywać ich właściwości, aby podjąć najlepszą decyzję przy zamówieniu. Dla dilerów firmy Fliegl dostępna jest wersja konfiguratora Off Line, która umożliwia obsługę klienta, np. w siedzibie klienta, niezależnie od dostępności połączenia internetowego.

Konfigurator Fliegl pokazuje cały asortyment firmy, ponadto zawiera objaśnienia, zdjęcia i filmy dla każdego produktu i związanych z nim opcji wyposażenia, ma także dedykowane narzędzie do wyboru odpowiedniego zbiornika na gnojowicę w szerokiej grupie produktów firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.