[ATR] Aktualności

Fotele MK Seats - wygoda przede wszystkim

Data publikacji:
Fotele MK Seats - wygoda przede wszystkim

Firma MK Seats z siedzibą w Dolniku koło Piły produkuje wysokiej jakości systemy siedzeń. Asortyment firmy obejmuje siedzenia do pociągów, tramwajów, autobusów, ale także do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych. MK Seats jest również dystrybutorem siedzeń firmy Grammer, ISRI oraz United Seats.

Fotele konstruowane przez MK Seats są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Oparte zostały na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, a co najważniejsze, zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Wewnętrzna produkcja foteli w Polsce skierowana jest głównie na rynek kolejowy i morski. Rozwiązania przeznaczone do maszyn rolniczych stanowią natomiast ok. 30% sprzedaży i zawierają fotele w różnych konfiguracjach, z amortyzacją mechaniczną lub pneumatyczną.

Siedzenia do maszyn rolniczych

Wielogodzinna praca w kabinie operatora jest męcząca i może mieć negatywny wpływ zwłaszcza na kręgosłup i układ mięśniowy człowieka. Z tego względu wysokiej jakości siedzisko, z możliwością dostosowania do anatomicznej budowy człowieka oraz odpowiednią amortyzacją, odgrywa tak ważną rolę. Wypoczęty pracownik to bardziej efektywny pracownik!

Oferta MK Seats jest w tym względzie szeroka i obejmuje zarówno prostsze konstrukcje z zawieszeniem mechanicznym, jak również bardziej zaawansowane z pneumatycznym zawieszeniem, ogrzewaniem, pasywną klimatyzacją itd. Do tej pierwszej kategorii można zaliczyć np. podstawowy model Grammer Primo M ze skokiem zawieszenia 60 mm, regulacją ciężaru w zakresie 45-170 kg i regulacją wzdłużną 210 mm. Fotel ma oczywiście regulowane oparcie oraz opcjonalnie dostępne podłokietniki, ogrzewanie oraz montaż pod konsolą dżojstika. Do tej samej grupy foteli z amortyzacją mechaniczną należy także model Compacto Basic M ze skokiem zawieszenia 80 mm oraz regulacją wysokości 60 mm i wzdłużną 180 mm. Ta wersja przeznaczona jest dla osób o masie 50-130 kg, daje możliwość mechanicznego podparcia lędźwi, a w opcji posiada przełącznik stykowy, pas biodrowy, podłokietniki oraz funkcję ogrzewania.

W kategorii foteli z pneumatyczną amortyzacją w ofercie MK Seats znajduje się np. model Grammer Maximo Dynamic, ze skokiem zawieszenia 120 mm i automatycznym ustawianiem wagi 50-130 kg. Ten komfortowy fotel wymaga 12 V kompresora, a jego bogate wyposażenie obejmuje bezstopniową regulację wysokości, system klimatyzacji pasywnej, składane podłokietniki z możliwością regulacji kąta wychylenia, pneumatyczne podparcie w odcinku lędźwiowym, ogrzewanie oraz mechanizm obrotu. W opcji są dodatkowo pas oraz konsola do dżojstika.

Wybór fotela uzależniony jest od jego zastosowania oraz preferencji użytkownika, a tańsze wersje mechaniczne wcale nie muszą być gorszym rozwiązaniem. Firma MK Seats zapewnia tutaj pełne wsparcie i profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa, sprzedaży, a także serwisu i działań naprawczych.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.