Aktualności

Anderwald w nowym oddziale

Data publikacji:

Rok 2020 stoi pod znakiem rozwoju działalności firmy Anderwald, importera maszyn Bogballe i dilera sprzętu ze znakiem należących do koncernu AGCO marek - Fendt i Valtra. Od początku kwietnia br. działa bowiem - oficjalnie otwarty 25 września - nowy oddział w Dobrodzieniu na Opolszczyźnie.

Zobacz także: Rozwiązania Smart dla rolnictwa precyzyjnego

W zbudowanym od postaw, spełniającym najwyższe standardy budynku o powierzchni blisko 1000 m² centralnym punktem jest przestronny salon sprzedaży, przystosowany do wielostanowiskowej obsługi klienta. W budynku mieści się oczywiście również bogato wyposażony sklep z częściami zamiennymi do maszyn rolniczych, z nowoczesnym sprzętem do zakuwania węży hydraulicznych.

O funkcjonalności obiektu świadczy także odpowiednio przygotowane zaplecze serwisowe, które pozwala na ergonomiczną pracę oraz przyjęcie nawet największych ciągników czy kombajnów. Całość inwestycji została zlokalizowana na okazałej działce usytuowanej w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej Opole - Częstochowa.

Odkładana uroczystość

Oficjalne otwarcie obiektu było co i rusz przekładane. – Czekaliśmy na to prawie pół roku. A i teraz nie było to łatwe ze względu na pojawiające się również i na naszym terenie obostrzenia spowodowane pandemią. Uroczystość przygotowaliśmy z myślą o naszych kontrahentach i kluczowych klientach - jestem zadowolony z frekwencji. Naszym gościom oddaliśmy do dyspozycji obiekt, w którym możemy obsługiwać klientów z tej części województwa opolskiego oraz ościennych powiatów województw - śląskiego, wielkopolskiego i łódzkiego, od A do Z – mówi Jan Anderwald, właściciel firmy.

Na gości czekała oczywiście bogata oferta w zakresie maszyn rolniczych - w tym premierowa odsłona ciągnika Valtra z serii G oraz Fendt z serii 300 i 700. Całości imprezy dopełniała oprawa muzyczna oraz pyszny poczęstunek.

– Obroty firmy w 2020 r. powinny zamknąć się na poziomie podobnym do ubiegłego roku - wyższej sprzedaży możemy spodziewać się, jeśli chodzi o markę Fendt. Optymizmem napawa nas duża ilość zapytań ze strony rolników – kwituje tegoroczne wyniki sprzedaży Jan Anderwald.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.