5 nowych modeli ciągników Massey Ferguson

Data publikacji:

Firma Massey Ferguson wprowadza do swojej oferty 5 nowych modeli ciągników MF 5S, które są rozwinięciem udanej serii MF 5700 S. Nowe ciągniki wyróżniają się prostą obsługą, innowacyjnymi funkcjami oraz niskimi kosztami użytkowania. Ze względu na niewielkie gabaryty oraz oferowane możliwości seria ta idealnie sprawdzi się wśród hodowców bydła, a także w gospodarstwach mieszanych i podczas uprawy roślin.

Na uznanie zasługuje już sam design i zastosowana stylistyka tych maszyn z malowaniem typu „neo-retro”, nowoczesną linią świateł przednich oraz charakterystycznym układem lamp LED. Wzornictwo to jest wyrazem hołdu dla historii całej marki Massey Ferguson. Prezentowane ciągniki dostępne są w trzech wersjach wyposażenia - podstawowej Essential, środkowej Efficient i najwyższej Exclusive. Różnice między poziomami wyposażenia obejmują moc pompy hydrauliki, sterowanie zaworami hydrauliki zewnętrznej, funkcję AutoDrive, dżojstiki sterownicze i rodzaje zawieszenia kabiny.

Norma Stage V

Jednostkę napędową nowych ciągników MF stanowi czterocylindrowy silnik AGCO Power o pojemności 4,4 l i mocy - w zależności od wybranego modelu - od 105 do 145 KM. Silnik ten spełnia normy emisji Stage V, a to dzięki zastosowaniu technologii oczyszczania spalin All-In-One opracowanej przez Massey Ferguson. Układ oczyszczania spalin zawiera reduktor katalityczny SCR, DOC oraz katalizator sadzy. Wyższe osiągi silnika i poprawę jego wydajności uzyskano poprzez nowy, zoptymalizowany układ przepływu powietrza, który zwiększa wydajność chłodzenia.

Ciągniki serii MF 5S oferowane są z wydajnymi i prostymi w obsłudze przekładniami: Dyna 4 o 16x16 biegach lub Dyna 6 o 24x24 biegach w technologii semi-PowerShift. Obie mają wygodną funkcję wyboru biegu neutralnego podczas hamowania. W wersji wyposażenia Exclusive i Efficient przekładnie mają funkcję AutoDrive...

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.