[ATR] Aktualności 365FarmNet

365FarmNet - Puchar Polski w rolnictwie precyzyjnym

Data publikacji:

Uczniowie szkół rolniczych oraz klas o profilu rolniczym mogą mierzyć swe siły w Pucharze Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym. Organizatorami i sponsorami nagród w konkursie są firmy: 365FarmNet, Agrocom Polska, Claas Polska i Michelin. Każda z tych firm odpowiedzialna jest również za merytoryczny wkład w przebieg konkursu - specjaliści z zakresu rolnictwa precyzyjnego każdej z firm przygotują wykłady edukacyjne oraz pytania do rund konkursowych.

Aby jeszcze bardziej wesprzeć szkoły w edukacji młodego pokolenia, zwiększaniu ich poziomu wiedzy i umiejętności, ale też zaangażowania w naukę, postanowiliśmy przeprowadzić pierwszy Puchar Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym. Co prawda pandemia nie sprzyja organizacji tego typu przedsięwzięć, ale z drugiej strony jest to też czas, kiedy wszelkie takie inicjatywy są wyjątkowo ważne i potrzebne.

Przede wszystkim, aby zainteresować uczniów zagadnieniami i zdobywaniem wiedzy, ale też aby aktywizować ich w tym trudnym czasie nauki w trybie zdalnym lub hybrydowym

- podkreśla Jarosław Adamczak, dyrektor zarządzający 365FarmNet w Polsce.

Pierwsza edycja, ze względu na trwającą pandemię - zostanie przeprowadzona online. Puchar Polski wyłoni trzy szkoły z najwyższą punktacją po podsumowaniu wszystkich rund konkursowych - przygotowujące wykłady będą przeprowadzane przez ekspertów z zakresu rolnictwa precyzyjnego.

Wyłonieni zostaną także indywidualni laureaci - Mistrzowie Pucharu Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym, Zwycięskie szkoły otrzymają wycieczki dla uczniów i opiekunów szkolnych na targi Agritechnica 2022, a laureaci Pucharu Polski - dziesięciu uczestników z najlepszymi wynikami - nagrody rzeczowe o wartości 2 tys. zł, w tym kamerę GoPro, smartwatch Garmin czy drona DJI.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.