Aktualności

Zmiany w sieci sprzedaży Claas

Data publikacji:

Spółka Claas Polska poinformowała, że z dniem 31 grudnia 2020 r. zakończy współpracę z firmą Agro-Serwis DS. Od 1 stycznia 2021 r. pełną ofertę maszyn, części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, rozwiązań rolnictwa precyzyjnego marki Claas oraz obsługę serwisową będzie zapewniać nowo powołana spółka Contractus Agro z Białegostoku.

Firma Claas jest marką, która ma bardzo bogatą ofertę: od kombajnów zbożowych, ciągników, sieczkarni samojezdnych, poprzez prasy zwijające, przyczepy wielozadaniowe, maszyny zielonkowe, ładowarki kołowe oraz teleskopowe, aż po rozwiązania rolnictwa precyzyjnego. Wszystkie te maszyny są odpowiednie zarówno dla gospodarstw zajmujących się hodowlą zwierząt, jak i dla tych, które skupiają się na produkcji roślinnej. Jesteśmy przekonani, że jako diler marki Claas w Polsce zapewnimy swoim klientom ogromny wybór maszyn i rozwiązań klasy premium mówi Sławomir Koc, prezes firmy Contractus Agro.

Spółka Contractus Agro swoją działalność skupiać będzie na terenie województwa podlaskiego i wschodniej części województwa mazowieckiego. Dostępnych będzie 7 punktów sprzedaży, planowane są również kolejne. – Rozwój sieci wielu oddziałów naszej firmy jest kluczowy z punktu widzenia nie tylko sprzedaży maszyn, ale przede wszystkim obsługi serwisowej i oferty części. Oferując zaawansowane maszyny oraz innowacyjne rozwiązania rolnictwa precyzyjnego Claas, trzeba zapewniać szybkie i skuteczne wsparcie dla klienta. Jest to szczególnie ważne obecnie ze względu na bardzo krótkie okna pogodowe, w których prace polowe muszą być wykonane wydajnymi maszynami, bez niepotrzebnych przerw w pracypodkreśla Sławomir Koc.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.