[ATR] Aktualności Zumec

Zindywidualizowana oferta firmy Zumec

Data publikacji:

Działająca od 1974 r. firma Zumec od początku zajmuje się branżą mechaniki i szeroko rozumianą obróbką metali. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie, wysokiej klasy specjaliści zatrudnieni przez firmę oraz nowoczesny park maszynowy zapewniają wysokiej jakości produkty, potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz znajomością marki w kraju i za granicą. Obecnie Zumec jest jednym z czołowych dostawców w segmencie urządzeń transportowych dla rolnictwa i przemysłu spożywczego, choć prężnie działa również w innych gałęziach przemysłu materiałów sypkich.

Zakład specjalizuje się w produkcji przenośników pionowych (kubełkowe) i poziomych (redlery, taśmociągi) o wydajności 20-200 t/h, z przeznaczeniem do załadunku i rozładunku materiałów sypkich takich jak zboża, mąki, pasze, granulaty, pellet oraz wszystkich innych produktów składowanych w silosach magazynach płaskich.

Urządzenia stanowią też doskonałe rozwiązanie dla transportu wewnątrzzakładowego w procesach produkcyjnych. W ofercie firmy Zumec jest pełna gama przenośników wykonywanych w standardzie blach ocynkowanych DX51DZ275 lub opcjonalnie w stalach kwasoodpornych przeznaczonych do transportu materiałów agresywnych, o podwyższonych temperaturach.

Dekady doświadczeń

Małopolski producent legitymuje się bogatym doświadczeniem i sprawdzonymi rozwiązaniami do zasypów magazynów płaskich, ich wentylacji, przenośników taśmowych z wózkami zrzutowymi z pełnym sterowaniem. Zumec oferuje też pełną gamę armatury przemysłowej, obejmującej m.in. zasuwy, rozdzielacze, zawory, rury zsypowe zwykłe i wykładane, a także kolana. W asortymencie tym można znaleźć takie rozwiązania jak rozdzielacze symetryczne, asymetryczne oraz 3-drogowe, które ułatwiają równomierną dystrybucję produktu podczas np. jego pakowania.

Cechą wyróżniającą urządzenia firmy Zumec jest możliwość ich pełnej indywidualizacji. Co ważne, producent realizuje kompleksowe inwestycje - od fazy projektu poprzez wykonanie, montaż, uruchomienie po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dużym atutem jest bez wątpienia doświadczona kadra projektantów, która pozwala przeprowadzać firmie skomplikowane modernizacje oraz mechanizacje obiektów. Wszystkie wyroby produkowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami a większość z nich posiada certyfikat na znak bezpieczeństwa.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.