[ATR] Technika Kingspan

Zbiornik AgriMaster S Plus firmy Kingspan

Data publikacji:
Zbiornik AgriMaster S Plus firmy Kingspan

Firma Kingspan już od ponad 40 lat stosuje innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpiecznego magazynowania i dystrybucji oleju napędowego, opałowego oraz wielu innych substancji. W jej ofercie znajduje się również jednopłaszczowy zbiornik na nawozy płynne AgriMaster S Plus, który stanowi idealne rozwiązanie nie tylko do magazynowania płynnych nawozów, ale także wody poza sezonem nawozowym.

Zbiornik AgriMaster S Plus ma pojemność wynoszącą 22 tys. l, jego średnica to 2,48 m, a wysokość 5,26 m. Duża pojemność zbiornika pozwala na hurtowy zakup nawozów, co zmniejsza ponoszone koszty jednostkowe i poprawia opłacalność produkcji rolniczej. AgriMaster S Plus może pomieścić całą cysternę nawozów płynnych dodatkowo wraz z przestrzenią na ich rozcieńczenie. Zaletą zbiorników jednopłaszczowych jest również fakt, iż można je łatwo łączyć ze sobą, aby zwiększyć całkowitą objętość roboczą.

Zbiornik firmy Kingspan sprawdzi się podczas magazynowania nawozów na bazie mocznika, wykorzystywanych w większości gospodarstw rolnych. Jest odporny na korozję, ponieważ wykonano go z wysokiej jakości polietylenu stabilizowanego UV, nie wymaga również prowadzenia specjalnych prac konserwacyjnych. Co ważne, szary kolor zbiornika zapobiega rozkwitowi glonów i pomaga nagrzać wodę do oprysków.
Wyposażenie prezentowanego zbiornika obejmuje króciec poboru dolnego 2” ze stali nierdzewnej z zaworem kulowym i złączem STORZ rozmiar 52, elastyczną linię napełniającą z zaworem kulowym 2” i złączem STORZ rozmiaru 52 na poziomie roboczym, pokrywę rewizyjną 22” oraz 2 odpowietrzniki.

Atestowane rozwiązania

Proces produkcyjny zbiorników AgriMasterS Plus realizowany jest w oddziale Kingspan Water & Energy w Rokietnicy. Firma posiada certyfikat BES 600 1, który potwierdza wytwarzanie produktów budowlanych z materiałów pozyskanych w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Wszystkie zbiorniki produkowane z tworzywa sztucznego posiadają atestowane rozwiązania i są wytwarzane zgodnie z wymaganiami jakościowymi norm ISO 9001:2015. Na swoje produkty Kingspan udziela gwarancji, w tym 10 lat na szczelność zbiornika i 2 lata na wyposażenie. Do dyspozycji klientów jest oczywiście pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.