[ATR] Nowości A-lima-Bis

Z serii Simple Line firmy A-Lima-Bis

Data publikacji:

Polski producent wozów paszowych - firma A-Lima-Bis ze Środy Wielkopolskiej w swojej ofercie posiada serię maszyn przeznaczonych do pracy w gospodarstwach dysponujących mniejszym stadem, tj. do 40 sztuk. Ze względu na niewielkie rozmiary wozy Simple Line doskonale sprawdzą się również w niższych budynkach inwentarskich.

Seria Simple Line zawiera 4 modele o pojemności zbiornika od 4 do 7 m³. Podstawą konstrukcji wozów jest stalowa rama nośna osadzona na pojedynczej osi. Cechą wyróżniającą wozy Simple Line są ich niewielkie gabaryty i prosta budowa, które predysponują je do prac w obiektach o ograniczonej przestrzeni.

W zależności od wybranego modelu, całkowita wysokość mieści się w przedziale 2,06-2,59 m, szerokość 1,82-2,22m, a długość 3,37-3,5 m. Są to oczywiście standardowe wymiary, z ogumieniem 10/75-15,3.

Zastosowanie drzwi bocznych zwiększa np. szerokość wozu o 20 cm. Zapotrzebowanie wozów na moc zostało określone na 40/45 KM; sprawne przekazywanie mocy zapewnia przekładnia planetarna. Układ roboczy zawiera pojedynczy, pionowy ślimak z pięcioma nożami oraz przeciwnóż. Drzwi wysypowe mogą być umiejscowione z prawej lub lewej strony, a także w tylnej części zbiornika.

W standardowym wyposażeniu wozów Simple Line znajdują się: regulowana mechanicznie stopa podporowa, drabinka inspekcyjna oraz sterowanie za pomocą węży hydraulicznych. Opcjonalnie dostępne są natomiast: system wagowy z wyświetlaczem, transporter poprzeczny z tyłu wozu, dodatkowe drzwi wysypowe, rura przeciwwysypowa, dodatkowy segment wygarniający ślimaka i dodatkowy system małych noży docinających.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.