Aktualności

Wiosenny tour JCB w Agromarket Jaryszki

Data publikacji:

Wielkopolska firma Agromarket Jaryszki zamieniła się 29 marca w najważniejszy punkt na mapie JCB Diler Tour 2022. 

 

    Wiosenny tour JCB w Agromarket Jaryszki

Tego dnia przeprowadzono bowiem klasyczny pokaz maszyn JCB, podczas którego zebrani rolnicy z wielu gospodarstw na terenie Wielkopolski mogli zapoznać się z pełną ofertą ładowarek renomowanego producenta z Wysp Brytyjskich, od najmniejszych kompaktowych ładowarek przegubowych, poprzez bardzo popularne na polskim rynku ładowarki teleskopowe, na ładowarce kołowej JCB 435 S kończąc.

Oczywiście nie oznaczało to wszystkich atrakcji. Przybyli goście mogli bowiem również poznać zalety pierwszej w ofercie JCB ładowarki z napędem elektrycznym - JCB E-Tech 525-60E. Po części teoretycznej i prezentacji statycznej maszyn klienci mieli możliwość testowania ładowarek na placu firmy Agromarket i porozmawiania o szczegółach technicznych czy ofercie finansowania z przedstawicielami firmy Agrihandler - autoryzowanego importera JCB w Polsce oraz z doradcami handlowymi z firmy Agromarket.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.