[ATR] Aktualności

Vogelsang GmbH & Co: Precyzyjne nawożenie

Data publikacji:

Firma Vogelsang GmbH & Co. KG dalej rozwija system łączenia aplikacji pępowinowej BackPac i wprowadza na rynek BackPac2: zoptymalizowany specjalny system do systemów aplikacji pępowinowej o szerokościach roboczych do 30 metrów. Podnośnik zapewnia wyjątkową wytrzymałość i elastyczność.

 Dzięki BackPac2 przywiązywaliśmy szczególną wagę do zapewnienia kierowcy wszystkich istotnych danych, takich jak prędkość podawania i ciśnienie w inteligentnym systemie sterowania w kabinie. W ten sposób kierowca zawsze rozprowadza gnojowicę dokładnie i w sposób korzystny dla gleby - mówi Henning Ahlers, szef sprzedaży w Niemczech w Vogelsang.

Inteligentne sterowanie z terminala sterownika

Firma Vogelsang wyposażyła BackPac2 w swój własny system elektrohydrauliczny, aby ułatwić obsługę. Kierowcy mogą sterować nimi za pośrednictwem ISOBUS z terminala ciągnika lub z dedykowanego terminala bez ISOBUS. W celu zoptymalizowanego rozrzucania gnojowicy, Vogelsang może również wyposażyć system łączenia przewodów pępowinowych w systemy pomiaru przepływu i ciśnienia. Sterownik widzi dane w terminalu i może w razie potrzeby dostosować natężenie przepływu. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby złożyć i wysunąć podnośnik na dowolną szerokość roboczą.

Solidna i elastyczna konstrukcja

Boczne ramiona BackPac2 są jeszcze bardziej stabilne i dzięki temu mogą wytrzymać duże obciążenia podczas rozlewania gnojowicy czy podczas składania i rozkładania.

Zintegrowany BackPac2 pozwala użytkownikowi optymalnie dopasować rozkład gnojowicy do istniejącego konturu podłoża. Nawet w trudnym terenie możliwa jest aktywna interwencja kierowcy.  - dodaje Pan Ahlers.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.