[ATR] Nowości BKT

Trzy nowe rozmiary V-Flecta firmy BKT

Data publikacji:
bkt carbon

Firma BKT powiększa serię opon V-Flexa o trzy nowe rozmiary: VF 600/65 R 26,5, VF 650/55 R 26,5 i VF 560/60 R 22,5.

Jak wyjaśnia producent, rozszerzenie asortymentu to nie tylko kwestia nowych rozmiarów, ale krok w kierunku bardziej zrównoważonego rolnictwa. Jednym ze sposobów jest zmniejszenie oddziaływania ogumienia na glebę. Aby odpowiedzieć na te potrzeby, BKT od kilku lat stosuje w swoich rozwiązaniach technologie zwiększonego zgięcia (IF) i bardzo wysokiego zgięcia (VF).

Produkty z technologią IF mogą przenosić o 20% więcej masy przy takim samym ciśnieniu powietrza jak standardowe opony. Zamiast tego technologia VF (Very High Flexion) pozwala oponie transportować o 40% większą masę przy tym samym ciśnieniu powietrza co opona standardowa, jak ma to miejsce w przypadku rozwiązań z serii V-Flexa.

Bieżnik z trzema warstwami

Zaprezentowana po raz pierwszy na targach Agritechnica 2019 V-Flexa to opona radialna dedykowana do przyczep rolniczych. Najnowszej generacji produkt Flotation posiada bieżnik z trzema warstwami pasa ze stali HD (Heavy Duty), który zapewnia większą wytrzymałość karkasu, a tym samym odporność na szkodliwe ataki.

Wyjątkowo duży ślad opony umożliwia idealne rozłożenie obciążenia, ale w razie potrzeby nadal działa delikatnie na ziemi, unikając w ten sposób ugniatania gleby, a tym samym utrzymując wartość plonów. Samoczyszczenie, trwałość i niski opór toczenia dopełniają cechy charakteryzujące produkty z tego asortymentu.

Nowe rozwiązania VF 600/65 R 26.5, VF 650/55 R 26.5 i VF 560/60 R 22.5 dołączają w ten sposób do już dostępnego rozmiaru VF 600/55 R 26.5. Firma BKT stale poszerza bogaty katalog ponad 2700 produktów.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.