[ATR] Aktualności Trelleborg

Trelleborg zmniejsza o połowę emisję CO2

Data publikacji:

Firma Trelleborg wprowadza nowy cel klimatyczny - „50 by 25”, co oznacza, że Grupa zredukuje emisję CO2 o 50% do roku 2025. Jest to związane z wizją osiągnięcia całkowitej neutralności klimatycznej, lub zerowej emisji netto, w ramach własnej działalności operacyjnej do końca 2035 r.

Dzięki naszemu nowemu pięcioletniemu celowi i deklaracji wizji na rok 2035 znacznie podnosimy poprzeczkę. Grupa i nasze jednostki operacyjne intensyfikują obecnie swoje działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. W obszarze klimatu, nasze jednostki operacyjne pracują nad opracowaniem jasnych planów przejścia na odnawialne źródła energii elektrycznej, jednocześnie kontynuując systematyczną pracę nad zwiększeniem efektywności energetycznej w produkcji i administracji - komentuje Peter Nilsson, prezes i dyrektor generalny Trelleborg.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.