Traxion Optimall firmy Apollo Vredestein z nowymi rozmiarami

Data publikacji:

Firma Apollo Vredestein uzupełniła swoją gamę opon premium z serii Traxion Optimall VF o cztery nowe rozmiary, dedykowane do ciągników o mocy powyżej 160 KM. Ogumienie z serii Traxion Optimall cechują przede wszystkim: właściwości samoczyszczące, przyczepność, komfort i deklarowany przez producenta długi okres eksploatacji. Cechy te dotyczą również nowych rozmiarów opon w ofercie: VF710/60R42 i VF650/65R42, a także odpowiadających im rozmiarom osi przedniej - VF600/60R30 i VF540/65R30.

Opona VF 710/60R42 charakteryzuje się dużą szerokością i powierzchnią styku z podłożem oraz dobrą przyczepnością. I co ważne, dzięki wdrożeniu technologii VF, opon Vredestein Traxion Optimall można używać przy bardzo niskim ciśnieniu, co zapobiega ugniataniu gleby. Jednak najpopularniejszą kombinacją ogumienia do ciągników w przedziale od 160 do 250 KM jest 650/65R42 i 540/65R30.

A skoro zapotrzebowanie na uniwersalne opony VF rośnie, marka Vredestein oferuje model Traxion Optimall VF w tej kombinacji rozmiarów, gdy wymagane jest niskie ciśnienie. Ta cecha, w połączeniu z bardzo wysokim indeksem nośności, stanowi wyraźny atut w przypadku wszystkich rodzajów działalności: od uprawy roli, poprzez użytki zielone, aż po transport.

Komfort jazdy, długa eksploatacja

Stały kontakt z podłożem oraz wysoki komfort jazdy to w przypadku opony Traxion Optimall VF przede wszystkim zasługa środkowego obszaru bieżnika zawierającego więcej gumy. Poza tym, dzięki zastosowaniu technologii F+ opony pozostają stabilne przy niskim ciśnieniu podczas transportu wymagającego jazdę z dużą prędkością.

Według producenta, ze względu na dużą powierzchnię styku i odpowiednio dobrany skład mieszanki gumy, opony Traxion Optimall legitymują się nawet o 30% dłuższym okresem eksploatacji niż inne opony reprezentujące klasę premium.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.