Aktualności

Targi Demopark odłożone z powodu pandemii

Data publikacji:

W jednym z poprzednich wydań atr express informowaliśmy o nowym terminie tegorocznych targów Demopark. Tymczasem okazuje się, że największe w Europie targi plenerowe branży technologii komunalnej oraz ogrodnictwa mają w tym roku przymusową przerwę z powodu pandemii.

W związku z niepewną sytuacją z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję, że Demopark 2021 nie odbędzie się - mówi dr Bernd Scherer, dyrektor targów Demopark i dyrektor zarządzający VDMA. Decyzja, która została podjęta jednogłośnie przez radę doradczą targów, była „obecnie bez alternatywy, ponieważ ochrona zwiedzających i wystawców jest naszym najwyższym celem.”

Jeszcze kilka tygodni temu organizator targów miał całkiem uzasadnioną nadzieję, że dzięki alternatywnemu terminowi wczesną jesienią uda się w dużym stopniu obejść problem Covid-19.

– Jednak trzecia fala pandemii, która nęka nas od kilku dni, sprawia, że tak duża impreza jak Demopark jest w tej chwili po prostu nie do zaplanowania. Jeśli spojrzeć na rozwój ilości zachorowań, nie można niestety dojść do bardziej korzystnego wniosku.

– wyjaśnia Scherer.

Firmy z branży podzielają tę ocenę w całej rozciągłości. Wiele znanych marek podjęło już decyzję o nieuczestniczeniu w targach w bieżącym roku z wymienionych powodów.
Kolejne targi Demopark odbędą się w dniach 18-20 czerwca 2023 r.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.